PROFESYONEL

Üsküdar Arçelik Servisi

Üsküdar Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi


Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Üsküdar
Arçelik Servisi

Üsküdar’da Arçelik marka hangi cihazınızın bakım ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bulaşıkmakinesi Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Fırın & Ocak Tamiri

Mikrodalga Tamiri

Üsküdar Arçelik Servisi


Üsküdar Arçelik servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürge onarımlarını ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Yaşam ve çalışma alanlarında olmazsa olmaz detay eşyalar yer alır. Bu detaylar arasında markalı olan ürün grubu ve kaliteli cihazlar yer alır. Ürün markaları arasında yer alan ve bir dünya markası olarak tercih edilen Arçelik kaliteli ürünleri ile dikkat çekiyor.

Bu alanda kurduğumuz Üsküdar Arçelik servisi firmamızda kalite odaklı çalışmalar yapıyoruz. Arçelik marka olan bütün cihaz çeşitleri için firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz. Cihazlarla ilgili her türlü arızayı uzman kadromuz ile birlikte çözüyoruz. Bu detaylarla en nitelikli ve orijinal yedek parça değişimli servis hizmetleri veriyoruz. Arçelik servis hizmetleri konusunda Üsküdar merkezli firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Cihazlar bütün ortamlarda işlemlerin yapılmasına olanak tanır. Ancak belirli bir kullanımdan sonra elektronik olan ürün gruplarında çeşitli problemler yaşanabilir. Yaşanan bu sorun ve arızaların çözümlenmesi için servis hizmeti alınması gereklidir. 

Üsküdar Arçelik servisi firmamızda, yaşanan bütün cihaz arızalarını çözüyoruz. Bütün arıza ve arıza çeşitleri aynı zamanda bakım onarım işlemlerini firma bünyemizde sunuyoruz.

Üsküdar Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Üsküdar Arçelik beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya ürünlerinizin bakım, onarım ve montaj gibi faaliyetlerini yürütmekteyiz. Bu Arçelik marka beyaz eşya ürünleri Çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, fırın, derin dondurucu elektrikli süpürgeler yanı sıra mikrodalga gibi pişiricilerin de onarımları yapmaktayız.

Beyaz eşyalar bütün evlerin olmazsa olmazları ve aynı zamanda en temel parçaları arasında yer alır. Üsküdar Arçelik servisi firmamızda Arçelik marka eşyalarda oluşan bütün sorunları çözüyoruz.

Beyaz eşyalarda belirli nedenlerle çeşitli arızalar yaşanabiliyor. Bu arızalar içinse en iyi servis firmasından hizmet alınması gerekiyor.

Cihazların tam çalışmaması, düğmelerinin temas etmemesi ve kullanıcı hatasından kaynaklanan bütün beyaz eşya arızaları için firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz. Arçelik markasını taşıyan buzdolabı çamaşır ve bulaşık makineleri ve bu tarzda olan bütün beyaz eşya çeşitlerinde yaşanan arızaları çözüyoruz.

Üsküdar Arçelik Klima Servisi


Üsküdar Arçelik klima servisi olarak klima cihazlarının montaj, bakım ve onarım gibi uzmanlık gerektiren tüm servis hizmetlerini en iyi şekilde yürütmekteyiz. Arçelik marka klima arızaları veya bakım hizmetleri için bizden profesyonel servis alabilir, beklemeden sorunları çözebilirsiniz.

Arçelik klima servisi olarak hizmetlerimiz:

 • Montaj
 • Bakım
 • Onarım
 • Demontaj (klima söküm)

Üsküdar Arçelik servis olarak klimanız hangi tip olursa olsun bizler çözüm için burada olacağız, multi split klima, duvar tipi split klima, tavan tipi klima, kaset tipi klima, portatif klimalar ve diğerleri.

Yaz ve kış dönemlerinde de bütün mekânlarda tercih edilen önemli materyaller ve eşyalar vardır. Bu eşyalar arasında sıcak ve serin hava iletimi sağlayan klimalar yer alır. Klima cihazlarında da çok farklı arızalar yaşanır. 

Üsküdar Arçelik servisi olarak, klimalarda yaşanan her türlü arızayı çözüyoruz. Yaşanan bütün klima arızaları ya da bakım ve onarım çalışmaları firmamızdan tarafından özenle yapılmaktadır.

Üsküdar Arçelik Kombi Servisi


Üsküdar Arçelik kombi servisi kış aylarında yüzünüzü güldürecek hizmetlerle her zaman yanınızda, Arçelik kombi bakım, montaj ve onarım için bizleri arayabilir beklemeden servis isteyebilirsiniz.

Üsküdar Arçelik kombi servis hizmetlerimiz:

 • Bakım
 • Onarım
 • Montaj
 • Demontaj
 • Petek temizliği

İhtiyacınız bu hizmetlerden hangisi olursa olsun her zaman yanınızda olmaktan memnuniyet duyacağız. Arçelik marka ürünlerin servis hizmetleri için hemen arayın

Kombi cihazları bütün mekânlarda sıcaklığı sağlar. Kış mevsimlerinde sürekli kullanılan kombilerde istenmeyen arızalar oluşabilir. Bu durumda kombi markasının servis hizmetlerinden faydalanmak gereklidir. 

Üsküdar Arçelik servisi şirketimizde, kombilerde yaşanan bütün arızaları kısa sürede çözüyoruz. Kombileri yerinden sökmeden en iyi şekilde tamir ediyoruz. Kombilerde yaşanan her türlü arızalar için çözüm odaklı hizmet sunuyoruz.

Üsküdar Arçelik Servis Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?


Rahat ve konforlu bir yaşam için çok sayıda eşya türüne ihtiyaç duyulur. Bu tarz eşyalar her alanda tercih edilir. Ev işyeri ofisler ve bu tarz mekânlarda kullanım sağlayan eşyalarda çok farklı arıza ve problemler yaşanabilir. Yaşanan bu arızaların en kısa zamanda çözümlenmesi mağduriyeti de ortadan kaldıracaktır. Beyaz eşya marka gruplarında yer alan Arçelik kaliteli servis hizmetleri ile de dikkat çekmeyi başarıyor. 

Üsküdar Arçelik servisi firmamızda, bu detaylar altında hizmet sağlıyoruz. Üsküdar Arçelik servis işlemlerimizde her zaman çözüm odaklı çalışmalar yapıyoruz. Yaşanan bu kötü mağduriyetin giderilmesi için firmamızı tercih etmelisiniz. Arçelik servis hizmetleri sektöründe yer alan Üsküdar merkezli firmamızı bu nedenlerden dolayı güvenle seçebilir, cihazlarınızın kullanım ömrünü de uzatabilirsiniz.

Üsküdar Arçelik Servisi Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Bölgeler

Modern ve ideal yapıya sahip olan elektronik eşyalar her alanda konforu da sağlıyor. Mutfak ve diğer bölmelerde kurulumu yapılan eşyalar çevresel etmenler nedeniyle de arıza yaratabiliyor. Arızalar ise rutin olarak işlerin aksamasına neden oluyor. Bu durumda ise servis hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. Üsküdar Arçelik servisi firmamızda bütün arıza ve arıza çeşitleri için kalifiye çözümler sunuyoruz.

Üsküdar merkezli olan firmamızda, bütün noktalar için çalışmalar yapıyoruz. Firmamızdan Üsküdar ve bütün noktalar için Arçelik servis hizmeti alabilirsiniz. İstanbul ili Üsküdar semti ve bütün bölgeler için Arçelik servis çalışmaları yapıyoruz. Arçelik servis hizmetleri sektöründe kaliteli çalışmalar yapan firmamızdan tam kapsamlı hizmet alabilirsiniz.

Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy mahallesi.

Ferah, Güzeltepe, icadiye, Kandilli, Kisikli, Kirazlitepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlica, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy mallesi.

Mimar Sinan, Muratreis, Salacak, Selami Ali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil mahallelerinden bizlere ulaşa bilirisiniz.

Özel Arçelik Servis Hizmetlerimiz


Arçelik marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

 • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
 • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
 • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri
 • Arçelik fırın tamiri
 • Arçelik mikrodalga tamiri
 • Arçelik elektrikli süpürge tamiri
 • Arçelik klima tamiri
 • Arçelik kombi tamiri
 • Arçelik difriz tamiri
 • Arçelik televizyon tamiri
Üsküdar Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)


Servis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.

ArçelikServis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.