PROFESYONEL

Şile Arçelik Servisi

Şile Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi


Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Şile
Arçelik Servisi

Şile’de Arçelik marka hangi cihazınızın bakım ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bulaşıkmakinesi Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Fırın & Ocak Tamiri

Mikrodalga Tamiri

Şile Arçelik Servisi


Şile Arçelik servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürge onarımlarını ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Arçelik Servisi olarak Şile’in herhangi bir yerindeki ev veya işyerinizde  elektrikli ev aletlerinin arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Arçelik servisimizin bakım ve onarım hizmetlerinden en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

Şile Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Şile Arçelik beyaz eşya servisi olarak dayanıklı ev aletleri olan amaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, fırın, ocak ve difriz gibi ürünlerin yanı sıra televizyon, mikrodalga ve diğer eşyalarınızın bakım, onarım gibi iytiyaçlarınıza çözümler sunmaktayız.

Elbette Şile gibi bir çok mahalleye hitap eden servisimiz Arçelik markasının bu geniş pazarında müşteri yelpazesi geniştir. Uzun yıllar kullanım ardından ortaya çıkabilecek tüketici ihtiyaçlarına çözüm sağlamak için teknik destek anlamında her zaman kalıcı çözümlerle yanınızdayız.

Bununla birlikte markanın ürün ve modellerinde, kurulum, onarım, bakım, montaj veya montaj gibi müşteri ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış tek kişilik veya çok kişilik teknik servis ağı da bulunmaktadır. Şile Arçelik servisi olarak, tüm Arçelik beyaz eşyalarınız için özel hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Şile Arçelik Klima Servisi


Şile Arçelik klima servisi; Arçelik markasına ait klima sistemlerinin arızalanması durumunda çağrılarınızın tümüne aynı gün içerisinde cevap vermekteyiz.

Klima montaj işlerinden tutun bakım ve onarım gibi faaliyetleri de uzun yıllardır yürütmekte olduğumuz gibi bugünde aynı şekilde yürütmekteyiz. Arçelik marka klima 

Şile Arçelik Kombi Servisi


Şile Arçelik kombi servisi ile Arçelik marka kombilerin montaj, bakım, onarım gibi profesyonellik gerektiren tüm işlerini yapmaktayız.

Şüphesiz ev hayatımızda en sık kullandığımız ısıtma sistemlerinden biri olan kombiler ortamı ısıtma konusunda hayatımızı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Günlük kullandığımız bu ürünlerin bozulması bazı alanlarda hayatımız durması anlamına gelmektedir, bu nedenden dolayı güvenilir bir servis oldukça önemlidir. Kombi  servisi olarak bünyemizde çalışan teknisyenlerimiz klima arızalarını kolaylıkla hallederek üstesinden gelmektedirler.

Şile Arçelik Servis Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?

Ev aletleri ve hepsinden önemlisi Arçelik gibi eski bir markanın ürünleri doğal olarak her yıl yeni bir teknoloji ile karşımıza çıkıyor.

Teknolojik değişimin bu hızına uyum sağlamada müşteri problemlerinin çözümü, servis Klima Servisi ile profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirilmektedir.

Müşteri ihtiyaçlarına göre mobil servis merkezleri ile işbirliği içinde, alanında deneyimli ve teknik anlayışa sahip kalifiye personelden oluşan ekipleriyle, haftanın her günü, günün 24 saati Arçelik ev aletleri klimaları servis hizmeti vermektedir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Onarım merkezimiz ile size destek olmaya hazırız. Şile Arçelik servis ev aletlerini kusursuz gerçek teknoloji problemlerini anında çözebilecek yetkinliğe sahip çalışanları size sağlayarak, sorularınıza hızlı ve verimli bir şekilde cevap vereceğiz. Düzenli olarak lider bir firma olarak her zaman yanınızdayız. Bizi arayın ve herhangi bir sorunu çözmemizi isteyin, şirketimiz size her konuda yardımcı olacaktır.

Şile Arçelik Servisi Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Bölgeler


Güven, uzun ömür ve hizmet kalitesi anlayışından taviz verilmeden Arçelik kombi ve beyaz eşya klima sistemleri Şile Arçelik servis talepleri firma bünyesinde olduğu için göz ardı edilmemektedir. Şu anda firmanın İstanbul Anadolu yakası sorgulama erişim numarasından firmamızı arayıp sorunu bildirebilirsiniz.

Birçok ev ve ev aletlerinin teknik tadilatı, bakımı ve onarımı, ek aksesuarlara ve orijinal yedek parçalara ihtiyaç duymadan hızlı onarım hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlere sunduğumuz bu kaliteli destek de garantilidir.

Servis firmamız Şile Arçelik Servis ile tüm markalarda olduğu gibi Arçelik beyaz eşya ve beyaz eşya konusunda da destek ve onarım hizmeti vermektedir. Onarım desteği almak istediğiniz çalışanlarımızla anında yardım ve daha iyi bir özgeçmiş ile onarımları yapalım.

Şile’de hizmet verdiğimiz semtler

Ağaçdere, Ağva Merkez, Ahmetli, Akçakese, Alacalı, Avcıkoru, Balibey, Biçkidere, Bozgoca, Bucaklı, Çataklı, Çavuş, Çayırbaşı, Çelebi, Çengilli, Darlık.

Değirmençayırı, Doğancılı, Erenler, Esenceli, Geredeli, Göçe, Gökmaşli, Göksu, Hacı Kasım, Hacıllı, Hasanlı, imrendere, imrenli, isaköy, Kabakoz, Kadıköy, Kalem, Karabeyli, Karacaköy, Karakiraz, Karamandere, Kervansaray, Kızılca.

Korucu, Kömürlük, Kumbaba, Kurfalli, Kurna, Meşrutiyet, Oruçoğlu, Osmanköy, Ovacık, Sahilköy, Satmazlı, Sofular, Soğullu, Sortullu, Şuayıplı, Teke, Ulupelit, Üvezli, Yaka, Yaylali, Yazımanayır, Yeniköy, Yeşilvadi. Gibi tüm mahallere hizmetimiz vardır.

Özel Arçelik Servis Hizmetlerimiz


Arçelik marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri
  • Arçelik fırın tamiri
  • Arçelik mikrodalga tamiri
  • Arçelik elektrikli süpürge tamiri
  • Arçelik klima tamiri
  • Arçelik kombi tamiri
  • Arçelik difriz tamiri
  • Arçelik televizyon tamiri
Şile Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)


Servis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.

ArçelikServis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.