PROFESYONEL

Tuzla Arçelik Servisi

Tuzla Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi


Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Tuzla
Arçelik Servisi

Tuzla’da hangi cihazınızın bakım ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bulaşıkmakinesi Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Fırın & Ocak Tamiri

Mikrodalga Tamiri

Tuzla Arçelik Servisi


Tuzla Arçelik servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürge onarımlarını ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Arçelik, hayata değer katan ve kolaylaştıran ürünleri ile hizmet vermektedir. Birçok yenilik ile üretim yapan Arçelik, gelişen teknoloji sayesinde gün geçtikçe yüksek kaliteli ürünler yapmaktadır. Üretilen beyaz eşyalar yeni teknoloji ile her geçen gün daha fazla konfor sağlamaktadır. Tuzla Arçelik servisi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Servisimiz dikkatli ve itinalı hizmeti ile size en güzel hizmeti sağlamaktadır. Arçelik markalı tüm eşyalar için tamir ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli marka Arçelik, performansı ve kullanışlı ürünleri ile tercih edilmektedir. Tecrübeli ekibimiz Arçelik marka tüm eşyalara gerektiği gibi büyük bir özenle hizmet vermektedir.

Tuzla Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Nitelikli ve güvenilir marka olmanın yanı sıra, Arçelik beyaz eşya konusunda lider marka olarak sektörde faaliyet göstermektedir. Modern ve şık tasarıma sahip Arçelik beyaz eşyalar herkes tarafından çok tercih edilmektedir. Beyaz eşyalarınız için gereken yıllık bakım hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Üretilen tüm beyaz eşyalar üstün özellikleri ve ekonomik oluşlarıyla fayda sağlamaktadır. 

Tuzla Arçelik servisi olarak tüm beyaz eşyaların servis hizmetini alabilirsiniz. Zaman içerisinde beyaz eşyalar bakıma ihtiyaç duymaktadır. Montaj, onarım veya bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Tecrübeli servis ekibimiz ile profesyonel hizmet alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza gerekli bakım yapılarak özenli hizmet verilmektedir. Yüksek enerji tasarrufu sağlayan modelleri ve modern görünüşü ile Arçelik benzersiz marka olarak üretim yapmaktadır.

Tuzla Arçelik Klima Servisi


Klimalar sayesinde kapalı ortamlar istenilen derecede ayarlanarak yaz ve kış büyük ölçüde konfor sağlanmaktadır. Klimalar kapalı ortamları iklimlendirme sağlayarak ısıtma ve soğutma sistemi ile sıkça kullanılan teknolojik cihazlardır. Kullanılan Arçelik klimalar yüksek konfor sağlayarak uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır. Tuzla Arçelik klima servisi olarak klima bakım, montaj ve onarım hizmetini vermekteyiz.

Isınma ihtiyacı kış aylarında klima kullanılarak zahmetsiz bir şekilde karşılanmaktadır. Arçelik klimalar en iyi performansı sağlayarak kapalı ortamları ayarlanan ısı derecesinde sabit tutmaktadır. Teknik ekibimiz her türlü klima arızası için tamir hizmetini vermektedir. Filtre değişimi için ihtiyaç duyduğunuz hizmet servisimiz tarafından yapılmaktadır. Klimaların bakım, arıza veya onarım hizmetini Arçelik servisimizden profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Tuzla Arçelik Kombi Servisi


Kombiler oldukça ekonomik ve doğa dostu olan elektronik aletlerdendir. Kolay ve zahmetsiz olarak sıcak su ve ısınma sağlamaktadır. Arçelik marka kombiler ısınma ihtiyacını en güzel şekilde karşılayarak kapalı ortamları ısıtmaktadır. Eski ısınma yöntemleri ile kıyaslandığında doğaya hiçbir zararı bulunmamaktadır. 

Tuzla Arçelik servisi olarak kombi bakım ve tamir hizmetini vermekteyiz. Enerji tasarrufu sağlayan ekonomik yapısıyla dikkat çeken Arçelik kombiler vazgeçilmez markadır. Kullanım ömrü uzun olan, sorunsuz çalışan Arçelik kombi performansı ile oldukça beğenilmektedir. Her türlü kombi arızasına çözüm bulan teknik servisimiz güvenilir hizmet vermektedir. Arçelik kombi yedek parça ve tamir işleri için servisimizi tercih edebilirsiniz.

Tuzla Arçelik Servis Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?

Tecrübeli ekibimiz Arçelik marka ürünlere gerekli olan montaj, bakım ve tamirat hizmetini vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz her durumda hızla müdahale eden teknik servisimiz gereken işlemleri yapmaktadır. Tuzla Arçelik servisi olarak ihtiyaç olan servis hizmetlerini profesyonel şekilde yapmaktayız.

Arızalanan tüm Arçelik marka eşyalar özenli hizmet ile tamir edilerek gereken hizmet verilmektedir. Arçelik teknik servisi olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Arçelik ürünleri için gerekli olan tüm yedek parça değişimi ve bakım, onarım hizmetlerini alabilirsiniz. İstediğiniz zaman itinalı hizmet sağlayan Arçelik servisi olarak güvenle tercih edebilirsiniz. 

Tuzla Arçelik Servisi Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Bölgeler


En kaliteli marka olan Arçelik her zaman müşteri memnuniyeti ile hareket ederek konforlu ve güvenilir ürünler tasarlamaktadır. Sizi Arçelik servisi olarak memnun kalacağınız hizmet ile tanıştırmaktayız.

Arçelik markalı tüm ürünler için hizmet veren servisimiz Tuzla Arçelik servisi olarak faaliyet göstermektedir. Yapılması gereken tüm işlemler teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Hiçbir sorun olmadan tüm arıza ve bakım hizmetini servisimiz gereken ihtimamı göstererek yapmaktadır.

Arçelik markalı tüm beyaz eşya, klima, kombi ve diğer ev aletleri için servisimiz hizmet vermektedir. İstenilen özenli hizmeti bulabileceğiniz servisimiz en kısa sürede ihtiyacınıza yönelik öneri sunmaktadır. Tuzla Arçelik servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlerimizi İstanbul’un her bölgesinden alabilirsiniz.

Akfırat mahallesi başta olmak üzere Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya Çelebi, Fatih, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar Sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla mahallelerinin tümüne aynı gün hizmet vermekteyiz.

 

Özel Arçelik Servis Hizmetlerimiz


Arçelik marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri
  • Arçelik fırın tamiri
  • Arçelik mikrodalga tamiri
  • Arçelik elektrikli süpürge tamiri
  • Arçelik klima tamiri
  • Arçelik kombi tamiri
  • Arçelik difriz tamiri
  • Arçelik televizyon tamiri
Tuzla Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)


Servis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.

ArçelikServis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.