PROFESYONEL

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi


Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Ümraniye
Arçelik Servisi

Ümraniye’de Arçelik marka hangi cihazınızın bakım ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bulaşıkmakinesi Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Fırın & Ocak Tamiri

Mikrodalga Tamiri

Ümraniye Arçelik Servisi


Ümraniye Arçelik servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürge onarımlarını ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Beyaz eşyalar, günlük yaşamın temposu içerisinde bize zaman kazandıran ve yorulmadan pek çok işimizi çözümlemede büyük rol oynayan teknolojik icatlardır. Ancak belirli bir kullanım sonucunda pek çok teknolojik cihaz gibi onların da bakıma ve tamire ihtiyacı olacaktır.

Böyle süreçlerde bu ve benzeri teknolojik cihazları alanında uzman olan yerlere götürmek; bakımını ve tamiratını yaptırmak önemlidir.

Çünkü sıradan bir tamir servisi bu ve benzeri ürünlerin tamiri için doğru yedek parçaları kullanmayabilir. Ya da tamirat için doğru bir onarma işlemi yapmayabilir. Ümraniye Arçelik servisi alanında tüm beyaz eşya ürünleri için orijinal yedek parça ürünleri ile sorunsuz bir tamirat gerçekleştirerek, eşyalarınızın ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Arçelik beyaz eşya ürünleri üretim aşamasında oldukça kaliteli bir yapım sürecinden sonra müşterileri ile buluşturuluyor. Bu nedenle ürünlerde her hangi bir arıza ve bakım – onarım gibi hizmetler gerektiğinde, tamir servisleri de özenle seçiliyor.

Ümraniye Arçelik servisi alanında tüm beyaz eşya ürünlerinin orijinal bakım ürünleri ile tadilatını ve bakımını gerçekleştiriyor.

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve benzeri tüm ürünler için uzman bir ekip ile çalışmalarını yürüten servisimiz, yaptığı tüm tamir işleri için tam bir profesyonellik çerçevesinde hizmet veriyor.

Evinize kadar gelerek cihazlarınızdaki sorunu yerinde tespit ediyor. Sorunu ve çözümü size tam detayları ile belirterek, yapılacak olan tamir ve detayları için size bilgi veriyor. En önemli tamir detaylarından bir diğeri ise beyaz eşyalara takılan yedek parçaların orijinal ürün olması ve garanti kapsamında bulunmasıdır.

Ümraniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Ümraniye Arçelik beyaz eşya servisi beyaz eşya ürünleri olan; Çamaşır kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, elektrikli süpürge, mikrodalga ve ankasre, solo cihazların bakım, onarım, montaj hizmetlerini yürütmekteyiz.

Beyaz eşya kullanımı günümüz koşullarında hemen hemen her evde bulunuyor. Teknolojik eşyalar kategorisinde en önemli ev eşyaları olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı nerede ise en büyük gereksinim duyulan ürünlerin başında geliyor. Ümraniye Arçelik beyaz eşya servisi olarak alanımızda en iyi beyaz eşya tamiri hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sizlerin zamanınızın oldukça değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle beyaz eşyalarınız ile ilgili sorun her ne olursa olsun en kısa sürede onarımını gerçekleştirerek ürünlerinizi uzun süreli kullanım odaklı sizlere yenisi gibi teslim ediyoruz. Çamaşır makineniz ısıtmıyor olabilir, bulaşık makinenizin rezistansı yanmış olabilir, buzdolabınız soğutmuyor olabilir.

Bu ve benzeri olan beyaz eşya arızalarınız için Ümraniye Arçelik  Servisi olan firmamız ile iletişim kurmanız ve adresinizi belirtmeniz yeterli oluyor.

Ümraniye Arçelik Klima Servisi


Ümraniye Arçelik klima servis hizmetlerimiz; Montaj, bakım ve onarım gibi profesyonellik gerektiren işlerdendir. Arçelik marka klima arızalarının giderilmesinde uzman teknisyenlerimiz en iyi sonucu almanız için profesyonellerden seçilmiş, Mesleki yeterlilik belgesine sahip kişilerdir. Klima bakım ve onarımlarında kalıcı çözümleri amaçlayan çalışanlarımız memnuniyetiniz için en iyi şekilde çalışırlar.

Klima Servis Hizmetlerimiz:

 • Montaj
 • Bakım
 • Onarım
 • Demontaj

Ev ve işyerinizde kullanmış olduğunuz Arçelik marka duvar tipi split klima, salon tipi klima, tavan tipi klima, kaset tipi klima ve multi split klima bakım, onarım, montaj konusunda bizimle en iyi sonucu alabilir, beklemeden sorunlarınızı çözebilirisiniz.

Klima cihazları hem sıcak yaz ayları için hem de soğuk kış ayları için önemli cihazlardan biridir. Ancak her teknolojik ürün gibi klimalar da bazı dönemlerde arızalar meydana gelebiliyor. Örneğin klimanızın fanı arıza yapabiliyor. Klimanız hava üflemediğinde hem soğuk havayı, hem de sıcak havayı ortam içerisine veremeyecektir.  Bir diğer klima sorunu ise ürünün kısa devir sorunu yaratmasıdır.

Bu problemde klimanız düzgün çalışmayıp, sık sık açılıp kapanacaktır. Bu ve benzeri sorunlar hem sıcaklığın hem de soğuk havanın alımını güçleştirecektir. Fanın kontrol edilmesi, hava üfleme sisteminin yeniden gözden geçirilmesi ve kısa devre sorununu çözümlenmesi gibi problemlerde ve diğer arıza türlerinde Ümraniye Arçelik klima servisi olan firmamız ile kısa sürede iletişim kurabilirsiniz.

Ümraniye Arçelik Kombi Servisi


Ümraniye Arçelik kombi servisi kombi cihazlarının montaj, bakım ve onarım gibi faaliyetlerini yürütmekteyiz. Arçelik marka kombi arızalarının giderilmesinde rol oynayan teknisyenlerimiz MYK mesleki yeterlilik belgesi sahibi kişilerden oluşmaktadır. 

Kombi Servis Hizmetlerimiz:

 • Bakım
 • Montaj
 • Onarım
 • Demontaj
 • Petek Temizliği

Kombiler özellikle soğuk kış günleri için en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Uzun zaman ısınmamıza araç olan kombiler belirli aralıklar ile mutlaka bakımları yapılmalıdır. Bakımı zamanında yapılmayan kombiler yakıt olarak fazla yakarken ısınmamızı da zorlaştırır.

Özellikle soğuk kış aylarında ciddi sorunlar ortaya çıkmadan kombi bakımınızı önceden yaptırmanız çok doğru bir karar olacaktır. Kombilerde meydana gelen başlıca sorunlar ise doğru bir tamir servisi ile çözüme kavuşturulur.

Başlıca kombi sorunları arasında başı çeken arızalardan biri de su basıncı problemidir. Suyun dışarıya sızması, su basıncı ile problemi net olarak ortaya koyar. Bir diğer önemli sorun ise kullanımdan kaynaklanan sorunlardır. Bu sorunlar her ne kadar resetleme ile düzelse de ciddi arızalar da meydana gelebilir.

Bunun yanı sıra elektrik kesintisi, voltaj dengesizliği, fazla soğuk havalara bağlı olarak donma sorunları olarak ifade edilebilir. Bu ve benzeri sorunlar konusunda Ümraniye Arçelik kombi servisi olarak kombi arızalarınıza uzman ekibimiz ile çözüm bulmaya ve sizleri soğuk kış günlerinden kurtarmaya devam ediyoruz.

Ümraniye Arçelik Servis Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?


Arçelik servis hizmetleri olarak alanımızda en iyi hizmet veren bir firma olmamız seçimizi için başlıca referansımızdır. Özellikle yaptığımız her tamir hizmetimizde kullandığımız ürünler orijinal ürünlerdir. Ayrıca tamir sonrası Arçelik yedek parça ürünlerimiz garanti kapsamındadır.

Yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakım işlemlerimiz de bizimle birlikte çalışan ekibimiz işinin ehli ve alanında uzman kişilerdir.

Tüm beyaz eşyalarınız ile ilgili donanım sahibi olan ekibimiz, önceden evinize gelerek arıza tespiti yapar. Arıza tespiti sonrasında sorunun neden kaynaklandığını ve yapılacak olan tamirin içeriğini sizinle paylaşır. Genellikle arızalar evinizde çözümlenecek tamir süreci kapsamındadır.

Eğer beyaz eşyalarınızda fabrikasyon bir değişim söz konusu ise, ürünün servisimizde tamir olması gerekiyorsa, bu konuda sizin onayınız dahilinde ürün alınarak tamir işlemi gerçekleştirilir.

Ümraniye Arçelik Servisi Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Bölgeler

Arçelik servisi olarak Ümraniye bölgesinde tüm alanlarda hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle profesyonel olarak yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde olumlu geriye dönüşler firmamızı son derece memnun ediyor.

Ümraniye bölgesinde pek çok servis arasında vermiş olduğumuz bakım, onarım ve tamir işlerinde en öncelikli beyaz eşya servisi olmanın gururunu yaşıyoruz. Eğer sizlerde beyaz eşya konusunda sorun yaşıyorsanız, ürünleriniz için orijinal yedek parçalar ile tamir işlemi istiyorsanız en kısa sürede bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Biz Ümraniye geneline beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünler için hizmet vermekteyiz, işte bazı mahalleler:  Adem Yavuz, Altinşehir, Armağanevler, Aşaği Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dudullu Osb, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler.

Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Finanskent, Hekimbaşi, Huzur, Ihlamurkuyu, inkilap, istiklal, Kazim Karabekir, Madenler, Mehmet Akif.

Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yamanevler, Yenişehir, Yukari Dudullu mahalleri.

Özel Arçelik Servis Hizmetlerimiz


Arçelik marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

 • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
 • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
 • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri
 • Arçelik fırın tamiri
 • Arçelik mikrodalga tamiri
 • Arçelik elektrikli süpürge tamiri
 • Arçelik klima tamiri
 • Arçelik kombi tamiri
 • Arçelik difriz tamiri
 • Arçelik televizyon tamiri
Ümraniye Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)


Servis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.

ArçelikServis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.