PROFESYONEL

Kartal Arçelik Servisi

Kartal Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi


Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Kartal
Arçelik Servisi

Kartal’da Arçelik marka hangi cihazınızın bakım ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bulaşıkmakinesi Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Fırın & Ocak Tamiri

Mikrodalga Tamiri

Kartal Arçelik Servisi


Kartal Arçelik servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürge onarımlarını ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Hayata değer katan ve kolaylaştıran ürünleri ile Arçelik bizlere yeni tasarımlar üretmektedir. Üretilen beyaz eşyalar yeni teknoloji ile her geçen gün daha fazla konfor sağlamaktadır.

En yeni ve modern makineler üreten Arçelik, gelişen teknoloji sayesinde gün geçtikçe daha kaliteli ürünler yapmaktadır. Tecrübeli ekibimiz Arçelik marka tüm eşyalara gerektiği gibi büyük bir özenle hizmet vermektedir.

Teknik servisimiz dikkatli ve itinalı hizmet sağlamaktadır. Kartal Arçelik servisi olarak profesyonel hizmet vermekteyiz. Arçelik markalı tüm eşyalar için tamir ve onarım hizmeti alabilirsiniz. Kaliteli marka Arçelik performansı ve kullanışlı ürünleri ile çok fazla tercih edilmektedir. Memnun kalacağınız deneyim için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Kartal Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Her evin vazgeçilmez ihtiyacı olan beyaz eşyalar iş yükünü hafifletmek amacıyla üretilmektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi beyaz eşya olarak bilinmektedir.

Arçelik markalı tüm beyaz eşyaların teknik servisimiz ile bakım ve onarım hizmetini vermekteyiz. Kartal Arçelik servisi olarak güvenilir hizmet verilmektedir.

Beyaz eşyalarınız için gereken yıllık bakım hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Bakımı yapılan beyaz eşyalarınızı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Makinelerin kullanıma bağlı parçaları eskiyerek performansını etkilemektedir. Tecrübeli ekibimiz gereken parça değişimini yaparak sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

Her zaman memnuniyetiniz için çalışan servisimiz itinalı hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz tüm hizmetleri profesyonel şekilde alabilirsiniz.

Kartal Arçelik Klima Servisi


Klimalar sayesinde kapalı ortamlar istenilen derecede ayarlanarak ortam ısısı muhafaza edilmektedir.

İklimlendirme yapan klimalar gerek sıcak, gerek soğuk zamanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Yaz ve kış aylarının vazgeçilmezi olan klimalar Arçelik marka olarak üretilmektedir.

En iyi performansı sağlayan Arçelik klimalar kusursuz hizmet vermektedir. Kartal Arçelik klima servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz klima bakım hizmetini vermekteyiz. 

Kullanılan klimaların filtreleri temizlenerek değişimi gerekmektedir. Servisimiz tüm bakımı ve temizliği yaparak hizmet vermektedir. Klima arızaları oluştuğunda mağduriyet yaşanabilmektedir. Teknik ekibimiz hızla soruna müdahale ederek tamirat işlemini yapmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz klima montaj, bakım ve onarım hizmetini servisimizden alabilirsiniz. Tüm işlemleri profesyonel şekilde yapan teknik servisimiz özenli hizmet vermektedir.

Kartal Arçelik Kombi Servisi


Isınma ihtiyacı için tercih edilen kombiler kapalı alanları istenilen derecede ısıtarak çalışmaktadır. Kışın ısınma, yazın ise sıcak su ihtiyacımızı karşılayan kombiler büyük konfor sağlamaktadır. Kombiler doğa dostu oluşuyla dikkat çekmektedir. Diğer ısınma yöntemlerine göre oldukça temiz ve zararsızdır. Enerji tasarrufu sağlayan Arçelik kombiler her evin vazgeçilmezi olmaktadır.

Kullanılan Arçelik kombiler bakıma ihtiyaç duyabilmektedir. Gerekli bakımı sağlayan Kartal Arçelik kombi servisi olarak güvenilir hizmet vermekteyiz. 

Kullanım ömrü uzun ve sorunsuz çalışan Arçelik kombiler performansı ile oldukça beğenilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her durumda kombi arızası için teknik servisimiz hizmet vermektedir.

Tecrübeli ekip ile yapılan çalışma sonucunda kombiniz çalışmaya devam etmektedir.

Kartal Arçelik Servis Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?


Kartal Arçelik servisi olarak ihtiyaç duyulan servis hizmetlerini profesyonel şekilde yapmaktayız. Arçelik ürünleri için gerekli olan tüm yedek parça değişimi, bakım ve onarım hizmetlerini alabilirsiniz. İstediğiniz zaman itinalı hizmet sağlayan Arçelik servisi olarak güvenle tercih edebilirsiniz. Arızalanan tüm Arçelik marka eşyalar özenli hizmet ile tamir edilerek gereken hizmet verilmektedir. 

İhtiyaç duyduğunuz her durumda hızla müdahale eden teknik servisimiz gereken işlemleri yapmaktadır. Tecrübeli ekibimiz Arçelik marka ürünlere gerekli olan montaj, bakım ve tamirat hizmetini vermektedir. Memnun kalacağınız deneyim için tecrübeli ve uzman teknik ekibimizden destek alabilirsiniz. Arçelik marka tüm eşyalar için servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Kartal Arçelik Servisi Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Bölgeler

Arçelik servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri profesyonel şekilde servisimizden alabilirsiniz. Kartal Arçelik servisi hizmeti sunan ekibimiz tüm mahalle ve civar yerlere hizmet vermektedir. Talep ettiğiniz yere hızla ulaşan ekibimiz arızaya müdahale ederek oluşan problemi çözmektedir. Her detay ile ayrı ilgilenen teknik servisimiz itina göstererek tüm hizmetleri yapmaktadır. 

Arçelik markalı tüm beyaz eşya, klima, kombi ve diğer ev aletleri için servisimiz hizmet vermektedir. Hiçbir sorun olmadan tüm arıza ve onarım hizmetini yapan servisimiz gereken ihtimamı göstererek hizmet sunmaktadır. Sizi Arçelik servisi olarak memnun kalacağınız hizmet ile tanıştırmaktayız. Tercih ederek özenli hizmetten faydalanabilirsiniz.

Kartal hizmet bölgelerimiz: Atalar mahallesi, Petroliş, Esentepe, Karlıktepe, Kordonboyu, Yukarı, Orhantepe, Cevizli, Gümüşpınar, Orta, Soğanlık Yeni, Topselvi, Yalı, Yunus, Çavuşoğlu, Uğurmumcu, Yakacıkyeni, Cumhuriyet, Çarşı ve Hürriyet mahallesi.

Özel Arçelik Servis Hizmetlerimiz


Arçelik marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
  • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri
  • Arçelik fırın tamiri
  • Arçelik mikrodalga tamiri
  • Arçelik elektrikli süpürge tamiri
  • Arçelik klima tamiri
  • Arçelik kombi tamiri
  • Arçelik difriz tamiri
  • Arçelik televizyon tamiri
Kartal Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)


Servis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.

ArçelikServis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.