PROFESYONEL

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi


Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Sancaktepe
Arçelik Servisi

Sancaktepe’de Arçelik marka hangi cihazınızın bakım ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:Çamaşır Makinesi TamiriBulaşıkmakinesi TamiriBuzdolabı TamiriKurutma Makinesi TamiriFırın & Ocak TamiriMikrodalga Tamiri

Sancaktepe Arçelik Servisi


Sancaktepe Arçelik servisi dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşya ürünleri yanı sıra klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürgelerin satış sonrası profesyonel servis hizmetlerini sunmaktadır.

Bu hizmetler ilk veya ikinci kurulum hizmeti olan montaj, cihaz arızalarında onarım, belirli bir zaman kullanım ardından bakım gibi uzmanlık gerektiren servis çalışmalarıdır.

Sancaktepe Arçelik beyaz eşya servisi, beyaz eşya ürünleri; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga fırınlar, solo ve ankastre fırınlar, ocak ve elektrikli süpürgeler, difrizlerin tüm arıza çözümlerini sunarak hayatınızı kolaylaştırmak için olağan gücüyle çalışmaktadır.

Yaşamımızı sürdürdüğümüz çalışma ve ev ortamlarında yer alan elektrikli ev aletleri işlerimizin yapılmasında kolaylık tanır ve gün içerinde birçok kez kullanılır.

Bu kullanım sırasında çalışma sıklığına bağlı olarak çalışan aksamlarında elektriksel veya mekaniksel arızalar meydana gelir. Elektriksel arızalarda cihazların yeniden çalışması çoğu kez mümkün olamasa da mekanik arızalarda kullanılmaya devam edilmektedir.

Mekanik arızalarda arızanın önemsenmeyip kullanılmaya devam edilmesi durumunda ise onarılamayacak sonuçlar doğurabilir, bu nedenle elektriksel arızanın önemli olduğu kadar mekanik arızalarda da aşırı dikkat edilmesi gerekmektedir.

Sancaktepe Arçelik servisi firmamız profesyonel anlamda çalışmalar yapmaktadır.

Profesyonel olarak çalışmalar yapan firmamızı avantaj ve detay nedeni ile tercih etmelisiniz. Arçelik marka bütün ürün grubu için en kaliteli servis hizmetlerini firma bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Sancaktepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Sancaktepe Arçelik beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya ürünlerinin satış sonrası bakım, onarım, ve montaj gibi hizmetlerini yürütmekteyiz.

Beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak ve küçük ev aletlerinden olan elektrik süpürgeleri bakım ve onarımlarını yapmaktayız.

Beyaz eşya arızaları profesyonel teknisyenlerimiz tarafından titizlikle çözüme ulaştırılmak için en iyi şekilde çalışırlar. Teknisyenlerimiz uzun yıllar işinde yapmış oldukları arıza çözümleriyle tüketicileri mutlu müşteriler haline getirmiştir.

Sancaktepe Arçelik Klima Servisi


Sancaktepe klima servisi klima ürünlerinin montaj, bakım ve onarım gibi faaliyetlerini büyük bir hassaslıkla yapmaktadır.

Klima arızaları yanı sıra montaj ve demontaj hizmetleri içinde Sancaktepe Arçelik klima servisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Klima servisi olarak vermiş olduğumuz temel işler:

 • Klima Montaj
 • Klima Bakım
 • Klima Demontaj ( Söküm)
 • Klima Gaz Kontrol
 • Klima Arıza Çözümleri

Klima cihazları belirli bir kullanım ardından bakıma ihtiyaç duyarlar, çalıştırmaya başlamadan hemen önce servisimizle iletişime geçin ve bakım için randevu oluşturun. Böylelikle ortamda bulunan hava kalitesini daha iyi hale getirerek kullanın.

Sancaktepe Arçelik Kombi Servisi


Sancaktepe Kombi servisi olarak kombi ürünlerinin montaj, bakım ve onarım gibi uzmanlık gerektiren tüm işlerini en iyi şekilde, titizlikle yapmaktayız.

Arçelik marka kombi ısıtma amaçlı kullanılan cihazlar arasında pazarda oldukça büyük satış elde etmeyi başarmış marka güvenirliğini artırmıştır. Hemen, hemen her evde kullanılan Arçelik marka bir kombi vardır. Bu kombiler kullanım süresince yıllık bakıma ihtiyaç duyduğu gibi, uzun yıllar kullanımın ardından arızalanabilirler de.

Arçelik kombi arızaları konusunda servisimizle iletişim kurarak basit yapabileceğiniz işler için bilgi alabilir veya servise ihtiyacınız gerekiyorsa servis talep edebilirisiniz.

Kombi servisi ihtiyacınız olduğu durumlarda aynı gün içerisinde hizmet alabilir beklemeden sonuca ulaşabilirsiniz. Arçelik marka kombi onarımlarında çok yüksek maliyetler söz konusu değildir, kombi servisi olarak uygun maliyette müşterilerimizin sorunlarını çözmeyi amaçlamaktayız.

Sancaktepe Arçelik Servis Hizmetlerini Neden Seçmelisiniz?


Sancaktepe Arçelik servisi uzun yıllardır beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ve elektrikli süpürgelerin onarımlarında tüm teknik arızaların üstesinden gelmiş ve uzun yıllar daha bu hizmetleri vermeyi planlamaktadır.

Arıza çözümü konusunda  uzman olan teknisyenlerimiz beyaz eşya, klima, kombi, televizyon arızalarınızı gidermek amaçlı haftanın her günü hizmet vermek için beklemektedirler.

Sancaktepe Arçelik Servisi Olarak Hizmet Vermiş Olduğumuz Bölgeler

İstanbul Sancaktepe bölgesinde ister arıza, ister montaj veya diğer konularda yardımı ihtiyacınız olsun daima hizmet şiarıyla sizlere hafta içi ve cumartesi günleri hizmet için buradayız.

Sancaktepe bölgesinde hizmet verdiğimiz mahalleler şöyledir; Abdurrahmangazi mahallesi, Akpinar, Atatürk, Emek, Eyüp Sultan, Fatİh, Hilal, İnönü, Kemal Türkler, Meclis, Merve, Mevlana, Osmangazi, Paşaköy, Safa, Sarigazi, Veysel Karani, Yenidoğan, Yunus Emre mahalleleri Sancaktepe geneline Arçelik servis faaliyetlerini yapmaktayız.

Özel Arçelik Servis Hizmetlerimiz


Arçelik marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

 • Arçelik bulaşık makinesi tamiri
 • Arçelik çamaşır makinesi tamiri
 • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri
 • Arçelik fırın tamiri
 • Arçelik mikrodalga tamiri
 • Arçelik elektrikli süpürge tamiri
 • Arçelik klima tamiri
 • Arçelik kombi tamiri
 • Arçelik difriz tamiri
 • Arçelik televizyon tamiri
Sancaktepe Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz. 

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)


Servis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.

ArçelikServis Talebi
Arıza kaydı oluşturmak için tıklayın.