PROFESYONEL

Arçelik Servisi

Arçelik Beyaz eşya servis konusunda uzman teknisyen kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için buradayız.
Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin GARANTİLİ onarımlarını yapmaktayız.

Servis Talebi

 

Profesyonel Hizmet

15 yılı aşkın deneyime sahip lisanslı teknisyenler.

 

 

TSSA Gaz Sertifikalı

Gazlı ev aletleri, onarım ve kurulumunda tam sertifikalı.

 

 

Garantili Hizmet

Her onarım servis ve parça garantisi kapsamındadır.

Arçelik
Servisi

Arçelik marka hangi cihazın servis ve onarıma ihtiyacı olduğunu seçin:

Çamaşır Makinesi Tamiri

Bulaşıkmakinesi Tamiri

Buzdolabı Tamiri

Kurutma Makinesi Tamiri

Fırın & Ocak Tamiri

Mikrodalga Tamiri

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya ürünlerini, klima, kombi ve televizyon gibi ürünlerini montaj, bakım, onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini sağlamaktadır. Beyaz eşya arızalarını gidermek amaçlı bünyemizde çalışan teknisyenlerimiz yetkili serviste yetiştirme eğitimini ve teknisyenlik kartını almış kişiler seçilmektedir.

Arçelik beyaz eşya, klima, kombi ve televizyon cihazlarının yerinde onarımları yapmaktayız. Onarımları yerinde yapılamayan cihazların atölyeye alınma sürecinde ise sizlere adresimiz ve firma bilgilerimizi içeren bir evrak verilecektir. Onarım süremiz atölye cihazları için yaklaşık 2 gündür, eğer ürün için malzeme siparişi geçilmesi gerekiyorsa tarafınıza bilgi verilerek tam teslimat zamanı söylenecektir.

Ürün arızalarından kaynaklı parça değişimleri 1 yıl süreyle garantilidir. Bu süre içerisinde aynı parçanın arızalanması durumunda ücretsiz servis hizmeti verilerek parçanız yenisi ile mükerrrer değişecektir.

Beyaz Eşya
Klima
Kombi
Televizyon
Beyaz Eşya

Beyaz eşya çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga montaj, bakım ve onarım hizmetleri.

Klima

Duvar tipi split klimalar, salon tipi klimalar, multi split klimalar, tavan tipi klimalar, kanal tipi klimalar  için montaj, bakım, onarım faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Kombi

Kombi servisi olarak yoğuşmalı ve hermetik kombi bakım, onarım ve montaj hizmetlerini vermekteyiz.

Televizyon

Lcd, led, plazma,  qled, oled televizyon çeşitlerinin onarım ve montaj hizmetlerini vermekteyiz.


Servis Talebi
Servis Talep Edin.

Arçelik Teknik Servis Hizmetleri

Arçelik servisi beyaz eşya ürünlerin, klima, kombi ve televizyon gibi ürünlerin montaj, bakım, onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini sağlamaktadır.

Yaşam alanlarınızda kullandığınız beyaz eşyalarınızda zaman, zaman ortaya çıkan problemler kontrol altına alınmadığı takdirde ciddi sorunlar doğurabilir. Bu neden ile beyaz eşyalarınızda yaşadığınız problemleri uzman firmalardan destek alarak çözüme ulaştırmanız gerekir. Arçelik servisi firmamız hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Beyaz eşyalarınızın tamir ve bakım onarım işlemlerinizin tüm aşamalarında büyük bir titizlik ve hassasiyet ile çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşyalarınızda arıza durumları yaşanmamış olsa da yıllık olarak periyodik bakımlarının mutlaka yaptırılması gereklidir.

Öyle ki yapılan bakımlar, ürünlerde performans artışı yaşamak için en etkili çözümlerdir. Periyodik bakımlar esnasında ilerleyen zamanlarda çıkması olası olan problemlerde fark edilir ve onayınız doğrultusunda firmamıza tarafından tamir işlemleri yapılır.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Beyaz eşya, klima ve kombi sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Arçelik servisi firmamız, bulunduğu hizmet sektöründe her geçen gün güçlenerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeye devam ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çıkmış olduğumuz bu yolda, çamaşır makinelerinizde yaşadığınız arıza durumlarında en kaliteli ve donanımlı cihazlar ile hizmet veriyoruz. Çamaşır makinelerinizin arızalanması durumunda firmamızı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Servis talebinizin olması durumunda, size en yakın Arçelik servisi uzman ekiplerimizin yönlendirilmesi yapılır. Firmamız, elinden geldiği kadarı ile çamaşır makinelerinize bulunduğu ortamda müdahale etmeye çalışır ve arızanın giderilmesi için gerekli görüldüğü takdirde kendi atölyemize getirilir. Oldukça geniş yedek parça yelpazesine sahip olan firmamız, geniş kapsamlı hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Teknolojinin gelişimi ile birlikte oldukça yakın yıllar içerisinde hayatlarımıza giren kurutma makineleri, hayatımızı oldukça kolaylaştıran ve oldukça da verimli olan cihazların başında geliyor. Arçelik marka kurutma makinelerinizin arıza durumuna geçmesi, günlük hayatınızın temposuna da oldukça olumsuzluklar yaratan durumlar arasında yer alır. Firmamız, tüm beyaz eşya gruplarında olduğu gibi kurutma makinelerinizin arıza durumlarında da sizlere destek olmaya devam ediyor.

Çamaşır kurutma makineleri zaman içerisinde bakıma ihtiyaç duyar, bazı bakımlar her çamaşır kurutma sonrası yapılması gerekirken bazı durumlarda ise haftalık, aylık periyotlarla yapılmalıdır. Bu bakımlar tüketicinin kolaylıkla yapmasını sağlamak amaçlı kullanma kılavuzunda üreticiler tarafından yer verilmiştir.

Kurutma makinelerinizde yaşamış olduğunuz problemleri, alanında uzman olan ve gerekli eğitimlerini almış olan profesyonel çalışanlarımız ile kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz. Firmamız sizlere 7/24 hizmet vermekte olup, kurutma makinelerinizin ilk günkü gibi işlevini yürütmesi için bizleri tercih edebilirsiniz. Kurutma makinelerinizin problemlerinde kusursuz hizmet almak için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Arçelik Fırın Servisi

Misafir ikramlıklarımızın ve çayımızın vazgeçilmezi olan kekler, poğaçalar, kurabiyeler olmazsa olmaz atıştırmalıklarımızın başında gelir.

Bu neden ile evlerimizde fırınlar olmazsa olmazlarımız arasında yer alır. Fırınla sık kullanımlara bağlı olarak veya kullanıcı hatalarından dolayı zaman zaman işlevini yürütemeyebilirler.

Fırınlarınızın arızaya geçmesi durumunda Arçelik servisi firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Firmamız fırınlarınızın iç dizaynına hâkim olup, yaşadığınız arızaların tamamını kontrol altına alınmasını sağlar. Uzman ekiplerimiz, fırınlarınızın arızalarını en kısa süre içerisinde çözüme ulaştırır.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Evlerimizde ve iş yerlerimizde sıklıkla kullanıma sahip olan buzdolaplarımız, ansızın gelişen arıza durumlarını ortaya çıkardığında içerisinde bulunan yiyeceklerin, içeceklerin bozulmaması için mutlaka tamir edilmesi gereklidir. Arçelik servisi firmamız, buzdolabı arızalarınızda durumunuzun aciliyetinizi bildirdiğiniz takdirde sizler için hızlı ve pratik çözümleri ile dikkat çekiyor.

Firmamız buzdolabı tamir işlemlerinizde tecrübeli kadromuz, bilgiye ve teknolojiye dayalı çeşitli çözümlerimiz ile sizler için en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Oldukça yüksek alt yapıya sahip olan firmamız, tam donanımlı ekiplerimiz ile tüm buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinizde öncü firma olmanın gururunu yaşıyor. Buzdolabı tamir işlemlerinde uzun yıllardır kaliteli, eğitimli ve kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz servis ekipmanlarımız müşteri memnuniyetli odaklı çalışmalarını sürdürüyor.

Özel Arçelik Servis Hizmeti


Arçelik servisi, Arçelik  marka beyaz eşya ürünleri olan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, mikrodalga yanı sıra klima, kombi, televizyon gibi elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım, montaj gibi profesyonel hizmetlerini vermekteyiz. Onarımlarda parça ve işçilik garantisi 1 yıl garantilidir.

  • Arçelik bulaşık makinesi tamiri​
  • Arçelik çamaşır makinesi tamiri​
  • Arçelik buzdolabı makinesi tamiri​
  • Arçelik fırın tamiri​
  • Arçelik mikrodalga tamiri​
  • Arçelik elektrikli süpürge tamiri​
  • Arçelik klima tamiri​
  • Arçelik klima tamiri​
  • Arçelik difriz tamiri​
  • Arçelik televizyon tamiri​

Bölgenizde Aynı Gün Cihaz Onarım Hizmeti

Evlerimizde ve iş yerlerimizde sıklıkla kullanıma sahip olan buzdolaplarımız, ansızın gelişen arıza durumlarını ortaya çıkardığında içerisinde bulunan yiyeceklerin, içeceklerin bozulmaması için mutlaka tamir edilmesi gereklidir. Arçelik servisi firmamız, buzdolabı arızalarınızda durumunuzun aciliyetinizi bildirdiğiniz takdirde sizler için hızlı ve pratik çözümleri ile dikkat çekiyor.

Firmamız buzdolabı tamir işlemlerinizde tecrübeli kadromuz, bilgiye ve teknolojiye dayalı çeşitli çözümlerimiz ile sizler için en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Oldukça yüksek alt yapıya sahip olan firmamız, tam donanımlı ekiplerimiz ile tüm buzdolabı tamir, bakım ve onarım işlemlerinizde öncü firma olmanın gururunu yaşıyor. Buzdolabı tamir işlemlerinde uzun yıllardır kaliteli, eğitimli ve kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz servis ekipmanlarımız müşteri memnuniyetli odaklı çalışmalarını sürdürüyor.

İstanbul Hizmet Bölgelerimiz

Nasıl Hizmet Alabilirim?

Hizmet Seçimi

Servis Talebi butonuna tıklayarak size uygun hizmeti seçin.
Talep Formu

Servis talep formundaki bilgileri eksiksiz doldurun ve gönderin.
Talep Onayı

Onay aramasından sonra, belirttiğiniz saatte orada oluruz.

Arçelik servis hizmeti için nasıl emin olabilirim?

18yılı aşkın süredir İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası genelinde marka, model fark etmeksizin beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin servis hizmetlerini yürütmekteyiz.

Servis teknisyenlerimizi seçerken iş bilirliğini kontrol eder uzman kişilerle çalışmayı tercih ederiz.

Yapmış olduğumuz tüm onarımlarda onarımla ilgili belge vererek sizleri koruma altına alırız.

Arçelik marka ürün arızalandı, ne zaman hizmet alabilirim?

Arçelik marka ürünlerin arızalanması durumunda bizleri telefonla arayarak veya iletişim sayfamızdaki formu doldurarak kayıt oluşturduktan hemen sonra gezici servis ekibimize adresiniz verilir.

Teknisyenler genelde bir gün içinde sizlere hizmet verirler.

Arızalanan cihaz onarım garantisi neleri kapsar?

Arçelik marka Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünlerin onarımları 1 yıl garantilidir.

Garanti kapsamı kullanım hataları, yıldırım sonucu etkilenen elektronik parçalar ve yüksek voltaj girmesi dışında tüm arızaları kapsamaktadır. (Garanti onarımla ilgili yapılan işçilik ve parçayı kapsar)

 

Servis Talebi
Profesyonel Tamir Hizmeti İçin Hemen Servis Talep Edin.