Servisimiz 18 Yaşında

Beyaz eşya, Klima, Kombi, Televizyon gibi elektrikli ev aletleri bakım, onarım ve montaj hizmetlerini tam 18 yıldır yürütmekteyiz.

Bizden bu hizmetleri alıp güvenen binlerce müşterimize canı gönülden teşekkürü borç biliyoruz. Bize olan güveninizi gelecek yıllarda da boşa çıkarmayacak sürdürülebilir iş gücümüzü geleceğe taşıyacağız. Teşekkürler.


umranservis.com 2003 Yılında İstanbul Üsküdarda kuruldu.

Uzun yıllar karşılaştığımız çeşitli arızalarda yapmış olduğumuz profesyonel çözümlerle sürdürülebilir servis çalışmalarımız 2003 yılından bu yana halen devam etmektedir. Geleceğe hizmet vermeye aynı şekilde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

  • Güven ve Memnuniyet odaklı.
  • Saygılı ve Çevreye Duyarlı.
  • Güler yüzlü aileden biri.

umranservis.com Sürdürülebilir Hizmetler

Kuruluşumdaki hizmet gereklerini yerine getirerek rakipleri içerinde rekabet gücünü koruyup tercih edilen, güçlü ve güvenilir odaklı ileriye dönük hizmetler.

  • Güçlü
  • Sürdürülebilir
  • Rekabetçi

Elektrikli ev Aletleri Konusunda Uzman

Elektrikli ev aletleri konusunda uzman ekibimiz yıllardır beyaz eşya, klima, kombi, televizyon bakım, onarım ve montaj gibi hizmetleri teknolojiyi yakından takip ederek yürütmektedirler. Yeni teknolojileri yakından takip ederek yeni ürünlerin arıza ve çözümlerini kolaylıkla yapmaktayız.

  • Yenilikçi
  • Teknoloji Takibi
  • Yenilikçi Çözümler

umranservis.com 2003 Yılında Kuruldu

2003 yılından beri memnuniyet odaklı hizmetler ile yola devam etmekte olan beyaz eşya servisimiz güler yüzlü müşteriler hedefiyle devam etmektedir.

10000

Mutlu Müşteri

98%

İş Bitirme

1440

Yıllık Yeni Müşteri

1995 yılından 2003 yılına kadar beyaz eşya yetkili servis bünyesinde beyaz eşya, klima, kombi, klima, televizyon gibi ürünlerin çalışma prensipleri, arıza ve çözümleri gibi bir çok konuda eğitim almış ve bu eğitimlerde sertifikaya hak kazanmış olan İsmail Çakmak sonraki yıllarda teknisyen yetiştirme belgesine sahip olmuştur.
Günümüzde kendi servis ağını oluşturarak servis bünyesinde 7 kişilik teknisyen ile birlikte profesyonel hizmetlerin yönetimine devam etmektedir.

İsmail Çakmak

İsmail Çakmak

CEO


TELEVİZYON
KOMBİ
KLİMA
beyazeşya
ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

İstanbul – Türkiye

Konum

0216 441 26 96

Çağrı Merkezi

destek@umranservis.com

24/7 online destek