Hakkımızda

Ümran ev aletleri spot satış ve teknik servis hizmetlerine Hoşgeldiniz.

Ümran teknik servis kurucumuz İsmail Çakmak; beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi dayanıklı ev aletlerinin profesyonel olarak servis hizmetlerini 15 yıl boyunca Bosch, Siemens, Profilo, AEG, Gaggenau markalarının yetkili servisinde vermiş, fabrika teknisyen yetiştirme eğitimlerini tamamlayarak teknisyen olmaya hak kazanmıştır.

Başarılı bir teknisyen geçmişi olan kurucumuz kendi firmasını kurarak müşteri memnuniyet odaklı hizmetlerini sürdürmektedir, bünyemizde çalışan tüm personelimiz kurucumuz tarafından özenle seçilerek sahaya çıkılmaktadır, servis alt yapısı tecrübeli kişiler tarafından seçilerek saygı ve güven çerçevesinde hizmet vermektedirler. Yürüttüğümüz teknik servis hizmetlerinde yapılan tüm işler garantilidir, parça veya işçilik fark etmeksizin, Garanti süresi 1 yıldır.

Ümran servis hakkimizda
Ümran servis hakkimizda

Ümran servis beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi dayanıklı ev aletlerinin montaj, bakım ve onarım gibi profesyonel hizmetlerini yürütmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası geneline haftanın 6 günü servis verirken çağrı yanıtların 7 gün olarak verir, haftanın 7 günü arıza kaydı yaptırabilirsiniz.