Kombi Bakım ve Petek Temizliği

Her zaman ihtiyacımız olan iklimlendirme cihazları hayatımızı kolaylaştırmaktadır, bu ürünlerden biride kombidir. Kış aylarında yoğun olarak kullandığımız kombi cihazları yılın soğuk geçen günlerinde de hayatımızı daha konforlu bir hale getirmektedir.

Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalı ?

Kombi bakımı ne zaman ve ne sıklıkta yapılmalı? Sorusuna gelince kombi bakımları özellikle kış aylarına girmeden yapılmalıdır. Yazın daha az kullandığımız hatta petekleri kapatıp yalnızca su için kullandığımız cihazlar bekleme sürelerine göre parçalarda sıkışmalar olabilir. Bu şekilde olayların önüne geçmek için, yaz tatil dönemlerinde uzun süre çalışmayan kombilere çalıştırmadan bakım yaptırılmalıdır.

Kombi Bakımını ve Petek Temziliğini Nasıl Yapıyorsunuz ?

Kombi akımı ve petek temizliği gibi hizmetleri aynı gün içerisinde çok yoğunluk olmadığı zamanlarda veriyoruz, Kombi petek temizliğini yapmadan önce kombi çalıştırılarak çalışma performansına bakılır ve arıza veya ses gibi çalışma seslerinin dışında herhangi bir anormallik olup, olmadığı kontrol edilir. Bu kontroller sonucu ölçümlerde tamamlandıktan hemen sonra cihaz kapatılarak petek temizliğine geçilir. Petek temizliği işlemleri sırasında bulunan alan kirletilmeden ve su gibi sıvılar dışarıya akıtılmadan titizlikle yapılır.
Kombi petek temizliği makine ile kimyasal ilaç kullanılarak profesyonel bir şekilde yapılır, yapım aşamasında petekler bir kaç kez ilaçlandıktan sonra sızdırmazlık kontrolleri yapılarak sistem aktif hale getirilir.

Kombi Bakımında Hangi Çalışmalar Yapılır ?

Kombi servisi tarafından hassas bir şekilde yürütülen bakım ve temizlik hizmetleri sırasıyla şöyledir; kombi su ve gaz filtrelerinin temizlenir gerekirse yenisi ile değiştirilir, kazan temizliği yapılır ve gerekli testlerden geçirilir.
Genleşme tankı kontrol edilir hava kaçağı varsa gereken parça değiştirilir, parça değişimine ihtiyaç yok ise hava basılarak gereken değerler alınır.
3 yollu vana kontrol edilerek aşınma petek suyu veya musluk suyu kullanım geçişleri esnasında kaçırma var mı yok mu diye test edilir ve sağlam değilse onarım takımı değişmesi önerilir. Tamir takımı önerisi müşteriye verilir eğer tüketici onarım takımı yerine değişmesini isterse parça komple değişir.
Fan ses ve dönme hızı kontrolü yapılır, ses veya dönme hızında sorun yoksa temizlenerek sonraki parça kontrolüne geçilir.

Kombi bakımı ve petek temizliği işlemleri bittikten hem sonra cihaz çalıştırılır ve komple sistem çalışma testi yapılarak tüm peteklerin havası alınarak maksimum ısı kontrolü yapılır ve tüketiciye mükkemmel bir şekilde teslim edilir.
Kombi bakım esnasında ücretlendirme değişen parça ve işçiliklere göre farklılık gösterebilir, yalnızca bakım ve petek temizliği yapılmış ise standart bakım fiyatı uygulanır.

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları.

Hizmet verdiğimiz kombi markalarından birkaçını sıralayalım; Vaillant, Baymak, Buderus, Viessmann, Bosch, Demirdöküm, Protherm, Beko, Arçelik, Eca, Ferroli, İmmergas, Alarko, Baykan, Maktek. Bu markalar dışında farklı kombi markalarına da hizmet vermekteyiz, cihazların çalışma mantığı aynı olduğundan farklı marka olması bizim için sorun olmayacaktır.

Kombi bakım ve petek temizliği için hizmet verdiğimiz ilçeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.

Değişen parçalar 1 yıl garantili olup yapılan işçilikler parça değişimine bağlı olarak garantilidir.

Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch servisi teknisyenleri haftanın 6 günü beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürün gruplarına arıza çözümleri için hizmet vermektedir.

Bosch servis teknisyenlerimiz beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin bakım ve onarımlarını yapmak konusunda oldukça profesyonellerdir. Teknisyenlerimizi seçerken göstermiş olduğumuz titizlikten bilir ve onları almış olduğumuz yazılı ve uygulamalı sınavı başarı oranlarıyla belirleriz.

Ümraniye bölgesinde Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin arıza durumunda tamiri, bakım gerekirse bakımlarını yaparız. Bakım ve onarımlar klima, özellikle kombi için çok önemlidir. Çalışma seslerinin dışında farklı sesler ve çalışma anormalliği algıladığınız durumlarda hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız Ümraniye Bosch servisi ile iletişime geçiniz ve bakımlarını yaptırınız.

Bosch beyaz eşya ürünlerinin arıza çözümleri tarafımızca titizlikle yürütülmektedir. Ümraniye Namıkkemal bölgesinde bulunan servisimiz bulunduğunuz tüm bölgelere anında servis hizmeti vermektedir.

Ümraniye’de hizmet vermiş olduumuz semtler; Ademyavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Cemilmeriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatihsultanmehmet mahallesi.

Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazımkarabekir, Madenler, Mehmetakif, Namıkkemal, Necipfazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali. Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı. Yamanevler, Yukarıdudullu.

Biz Ümraniye Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Kadıköy Bosch Servisi

Kadıköy Bosch servisi olarak Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim mahallesi, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu. Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs mahallesi, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa. Kadıköy’ün tüm bölgelerine aynı gün beyaz eşya, klima ve kombi gibi cihazların bakım ve arızalarının yapılması için servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya ürünleri yanı sıra klima ve kombi gibi iklimlendirme cihazlarınında bakım, montaj, onarım gibi faaliyetlerini Kadıköy’de vermekteyiz.

Bosch marka beyaz eşya; çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, mikrodalga, ocak çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünlerin bakım ve onarımlkarını garantili bir şekilde apmaktayız. Değiştirilen yedek parçalar ve işçilikler 1 yıl süreyle garantilidir, yedek parça veya parçasız işçilikler bu garantiye dahildir. Sizlerde garantili onarım hizmeti almak için bizimle iletişim bölümümüzden bağlantı kurabilir, beklemeden, yorulmdan hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy servis ağımız sizlerin daha rahat hizmet alması için elinden gelen tüm gayreti gösterirler, hatta evinize çağırmış olduğunuz Bosch servisi araçları yedek parçayla donatılmıştır. Yedek parça stoğu arızaların daha hızlı giderilmesi amacıyla en çok gereken malzemeler olrak yüklenmiştir.

merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Kartal bosch servisi hizmetleri arasında detaylı beyaz eşya revizyonu , elektronik kart onarımı ve taşınma gibi durumlarda tüm beyaz eşyaların gerektiği gibi kurulumları yer almaktadır.

Biz Kadıköy Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Üsküdar Bosch Servisi

Üsküdar bosch servisi klima, beyaz eşya ve kombi ürünlerinin arıza çözümlerinde orjinal yedep parça, kaliteli işçilik, uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Biz ürün onarımlarında asla çıkma malzeme kullanmaz müşterininparça değişiminde eski malzemeyi istemesini beklemeden iade ederiz.
Bosch Beyaz eşya ürülerinde parça değiştirmeden de yapılabilecek onarımlar vardır, bu onarımlar kulanıcıya bilgi verildikten sonra istek doğrultusunda yaılır.

Üsküdar Bosch servis teknisyenlerimizin çalışma sistemi şu şekildedir; Arızalı ürün klima, beyaz eşya, kombi olabilir.
Servis ekibimiz onarım için geldiğinde ürünün arıza tespitini yapar ve tüketiciye değişilecek veya onarımı yapılacak parça için bilgini ve fiyatını verir.
Değişilecek parçanın onarılır olup olmaması teknisyen tarafından sunulur, onarım istenirse tarafımızca yapılır ve onarım içinde garanti verilir.

Bosch marka cihazın onarımında parça değişimi yapılması gerekirse teknisyen değiştirerek test yapar, test sonucunda çalışır vaziyette cihazı teslim eder ve garanti belgesi bırakılır. Bu garanti belgesi doldurulmadan asla ücret talep etmeyiz, garanti belgesi bırakmadan ücret isteyen birileri olursa bizden olmayabilir.

Bu gibi belge vermeden ücret isteyenleri denetlemek için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Üsküdar bölgesinde beyaz eşya, klima, kombi onarımları için hafta içi: 08:30 ile 20:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Üsküdar’ın tüm mahalle ve semtlerinden Bosch servis hizmeti alabilirsiniz.

Üsküdar bölgesinde Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi cihazları için hizmet verdiğimiz mahalller, semtler; Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye.

Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy.

Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil gibi tüm mahallelerden Bosch beyaz eşya servis hizmet alabilirsiniz.

Biz Üsküdar Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Üsküdar Arçelik Servisi

Üsküdar Arçelik Servisi

Üsküdar Arçelik servis hizmetleri beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünler için bakım, montaj, arıza durumlarında hafta içi ve cumartesi günleri hizmet vermektedir.
Arçelik marka dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşya ürünleri, iklimlendirme cihazları olan klima, kombi yanı sıra elektronik ürünler, televizon gibi tüm ürünlerin arıza çözümleri için buradayız.

Üsküdar bölgesinde elektrikli ev aletleri beyaz eşya servis onarım sonrasında yapılan işle ilgili garanti belgesi doldurarak yapılan işe ve değiştirilen yedek parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Garanti süresi boyunca aynı parça ile ilgili sorunlarda parça ve işçilik ücreti alınmaksızın iş yapılır. Servis firmamız ile memnun kalmadığınız işler veya memnun kaldığınız onarım ve bakımlar için geri dönüşler bizleri daha iyiye ulaştırmak için birer itici güçtür. Bu nedenle yapılan işler için geri dönüşleri negatif algılamaz işimizi daha iyi hale getirmek için tavsiye olarak değerlendiririz.

Üsküdar Arçelik servisimizden onarım ve bakım hizmeti aldığınızda çalışanlarımız arızaların giderilmesi ve müşteri memnuniyet odağının en üst seviyeye çıkarılması için titizlikle çalışırlar. Yapılan servis işlerinde sizi güvence altına alan bir yıl garanti bize olan güveninizi artırmak amacıyla hazırlanmaktadır.

Üsüdar arçelik servis pek çok ödeme kolaylığı sağlamaktadır, servis aldığınız ürünle ilgili önceden ücret alınmaz hizmet sonrasında iş tamamen bittikten sonra cihaz yanınızda test edilir ister kart, ister nakit olarak ödeme yaparsınız. Ayrıca atölyeye onarım için alınan işlerde onarım biter, ürününüz teslim edilir yine yanınızda çalıştırılarak test edilir sonra ücret ödersiniz.

Üsküdar’da servis hizmeti vermiş olduğumuz bölge ve semtler; Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye.

Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy mahallesi.

Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil mahallerine hafta içi Pazartesiden, Cumartesiye Üsküdar Arçelik servis hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik Servisi

Ümraniye Arçelik servisi ısıtma sistemi kombi, soğutma sistemi klima, elektronik ürünler ve televizyon. Beyaz eşya; çamaşır, çamaşır kurutma, bulaşık makineleri, buzdolabı, fırın, mikrodalga gibi dayanıklı ev aletlerinin satış sonrası bakım ve onarımlarını yapmaktadır.

Şehir yaşamının olmazı haline gelen Arçelik beyaz eşya ürünleri uzun yıllar kullanım ardından arıza veya bakıma ihtiyaç duyarlar. Bakımsız cihazlar maliyetli onarımlara yol açabilmekle beraber onarılmayacak arızalara da sebep olurlar. İşte bu nedenle çalışmış olduğunuz Ümraniye bölge servisle irtibata geçerek bakımlarınızı mutlaka eksiksiz yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Arçelik servis hizmeti alacağınız firmanın teknik yeterliliğe sahip olması ürünlerinizin sağlıklı bakım ve onarımı açısından ciddi bir konudur. Biz özel arçelik servisi olarak Arçelik marka ürünleri çok iyi tanımakla beraber kronik hata veya sornradan ortaya çıkan arızaları bilir ve buna göre bir yol izleriz.

Ümraniye Arçelik teknik servis hizmetlerini gerçekleştirirken elimizden gelen titizlikle beyaz eşya, klima, televizyon, kombi arızalarına en kalıcı çözümlerle birlikte en ekonomik çözümleri de sağlamaya çalışırız.

Ümraniye bölgesinde Arçelilik marka ürünlere hizmet verdiğimiz yerler; Ademyavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Cemilmeriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatihsultanmehmet mahallesi.

Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazımkarabekir, Madenler, Mehmetakif, Namıkkemal, Necipfazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali. Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı. Yamanevler, Yukarıdudullu mahallelerinin tümü için bizleri arayabilirsiniz.

Kadıköy Arçelik Servisi

Kadıköy Arçelik Servisi

Kadıköy Arçelik servisi beyaz eşya ürünleri klima, televizyon ürünleri, kombi ürünleri gibi elektrikli ev aletlerinin arıza çözüm, bakım gibi teknik servis faaliyetleri yürütmektedir.

Arçelik servisi sektörün deneyimli teknisyen kadrosuna sahip olmakla beraber Kadıköy bölgesindeki servis noktalarında arıza ve bakım gibi çalışmaları titizlikle yerine getirmektedir. Servis çalışmalarımızı pek çok merkezi noktadan yöneterek, denetimli ve kontrollü bir arıza çözümü sunmayı hedeflemekteyiz.

Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi cihazların onarımlarını pek çok performans testi yaparak sizlere sorunsuz bir şekilde teslim etmeyi amaçlar ve bu doğrultuda hizmet veririz. Böylece tek bir seferde kalıcı çözümler sağlar, Kadıköy Arçelik servisi müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı odaklarız.

Kadıköy Arçelik beyaz eşya servisi olarak servis hizmeti vermiş olduğumuz semt ve bölgeler sırasıyla şöyledir; Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim mahallesi, Erenköy, Fenerbahçe. Feneryolu, Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs mahallesi, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa.

Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik servisi olarak beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi dayanıklı ev aletlerinin bakım ve onarım faaliyetlerini yürütmekteyiz.
Müşterilerimize sunduğumuz başarılı servis çözümleriyle Ataşehir bölgesinin en çok tercih edilen ve en hızlı servis olma başarısını elinde tutan servisiyiz. Tamir çalışmalarında üstün kalitede işçilik ve yedek parçada da (garantili) parçalar kullanmaktadır.

Arçelik servis olarak Arçelik markalı ürün gurubuna dahil olan tüm beyaz eşya, elektronik ve ısıtma soğutma sistemlerinin onarımlarını aynı gün içerisinde gerçekleştirmekte, hızımızla zaman kaybınızı önlemekteyiz. Ataşehir Arçelik servisi, Ataşehir’e bağlı tüm semtlerde ve mahallelerde birinci sınıf kalitede tamir hizmeti vermektedir. Sahip olduğumuz onlarca yıllık elektronik eşya onarım tecrübesiyle Ataşehir’deki müşterilerimize profesyonel servis çözümleri sunmaktayız.

Arçelik servisi birinci sınıf olan Arçelik marka beyaz eşyalarınıza yakıştığı gibi birinci sınıf servis hizmeti almak ve kalite ile birlikte minimum fiyat güvencesinin farkına varmak için doğru adresiniz.

Kartal Bosch Servisi

Kartal Bosch servisi müşterilerine hafta içi ve cumartesi günleri beyaz eşya, klima, kombi gibi cihazların arıza çözümlerini sunmaktadır.
Bosch marka elektrikli ev aletlerinin arıza durumunda, servis ekibimiz Kartal ilçesinde aynı gün servis verir.

Bosch servis teknisyenlerimiz arızalı ürünleri yerinde bakarak arıza tespiti yapar, arızanın neden olduğu parçalar araçta genelde bulunur. Araçlarımızda parça stoğu en çok giden malzemeler beklemeden sorunları çözebilmek için bulundururuz.

Servis ücretleri mahalle ve semt fark etmeksizin aynıdır, servis ücreti sadece işlem yaptırmak istemeyen tüketicilerden talep edilir. Servis ücreti arızası giderilen üründen ekstra olarak alınmaz.

Kartal bosch servisimizle çalışan müşterilerimize yapılan işlemler sonrasında garanti belgesi değişilen parça için verilir. Bir diğer yenilik ise sadece parça için değil yapılan işçilikler içinde hizmet sonrası garanti uygulamasıdır. Yapılan işçilikler ve değişilen yedek parçalar bir (1) yıl garantimiz kapsamındadır. Böylece değişilen parçada sorun çıkma olasılığına karşı firmamız tarafından önlem altına alınır. Arıza tekrarında ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Kartal müşterilerimize memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, beyaz eşya; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi buzdolabı, fırın, çamaşır kurutma makinesi, ocak ve diğer kombi, klima gibi ürünlerin servis hizmetlerini vermekteyiz.
Kombi arıza ve bakımları için teknik servisimizden aynı gün servis isteyebilirsiniz.

Bosch marka kombi bakımı her yıl mutlaka yapılmalıdır, kombi bakımı yapılmayan cihazlar performans açısından iyi çalışmayacağı için yüksek faturalara neden olacaktır. Aynı şekilde klima bakımları da yıllık olarak yapılır, Bosch marka klima bakımları ayrı bir ekip tarafından yapıldığı için beklemeden hizmet alabilirisiniz.

Biz Kartal Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Bosch Servisi

Bosch servis hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getiren firmamızın gelecek planları içerisinde tüketici ile etkileşimli olarak büyüyen bir firma olmak ve yalızca Anadolu yakasında değil tüm İstanbul’da ve ardından ülkemizin farklı noktalarında hizmet vermek yer almaktadır.

Yönetimsel olarak Bosch servis merkezlerimizin verimliliğinin arttırılmasıyla tüm bu gelecek planları çok yakında gerçekleştirilecek ve hizmetlerimizden daha çok tüketicimiz yararlanacaktır. Bize çeşitli kanallardan ulaşan tüketicilerimize hatırlatmak isteriz ki şuan merkezi hizmetlerimiz sadece İstanbul Anadolu yakasıyla sınırlıdır.

Garanti dahilinde gerçekleştirilerek tüketicilere güven vermeyi odaklayan çalışmalarımızla aşağıda yer alan on bir farklı noktada gün içerisinde en hızlı Bosch servisi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Aşağıda yer alan tüm merkezi noktalar için servis saatlerini siz belirleyebilirsiniz.

Bosch servisi faaliyetleri gösterdiğimiz tüm noktalarda disipline bağlı çalışmalarımızla sektörün liderliğini elimizde tutuyor , çalışmalarımız her geçen gün daha iyi hale getiriyoruz. Bosch servisi hizmeti verdiğimiz tüm merkezi noktalarda bünyemizde çalışan teknisyenlerimiz sorumluluk bilinciyle hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Bosch servis merkezlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kayıt altında tutulan servis bilgileri aynı tüketicimizin ek bir servise ihtiyacı olmasında zaman kaybetmeksizin sadece fiş numarası ile kayıt oluşturmasına olanak sağlamaktadır.

Böylece servislerimiz müşterimize en hızlı şekilde ulaşmakta ve arızalı ürünü daha önce onarmış olan teknisyenlerin kontrolünde hizmet tamamlanmaktadır. Bu çalışma şeklide servislerimize hız kazandıran aşamalardan sadece biridir.

Bosch servislerinden alacağınız hizmetlerde yeniliklere açık olun. Sektör geçmişi uzun yıllara dayanan firmamız geçirdiği hizmet dolu yıllarda kazandığı tecrübeyle tüketicilerinin isteklerini en iyi şekilde analiz etmiştir. Bu bilgi birikimi vasıtasıyla servis hizmetlerini en iyi şekilde geliştiren ve yeniliklere ayak uyduran yapısıyla sektör gündemini takip eden firmamız her geçen günde tüketicisine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.

Teknolojiyi ve ev yaşamının yeniliklerini de en iyi şekilde takip eden firmamız piyasaya sürülen yeni Bosch ürünlerini titizlikle inceler ve özellikleri hakkında bilgi edinir. Böylece çağrı merkezlerimize gelen ürün seçimi konusundaki yardım isteklerini en iyi şekilde yanıtlar ve tüketicilerin akıllarına takılan soru ve sorunlara uzman çözümler üretir.

Bosch servislerimize başta çağrı merkezimiz olmak üzere ve internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Sizi daha önce ziyaret etmiş olan teknisyenlerimizin bilgileri de size verilen servis kayıt formlarında yer almaktadır. Bu bilgileri de servislerimize en hızlı şekilde ulaşabilir ve arızalar konusunda kesin çözümler üreten bir teknik destekle tanışabilirsiniz.

Servislerimiz kendi bölgelerinde mobil servis olarak çalışmaktadır. Yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınız için bizi aradığınızda en yakın ve malzemeye sahip servis aracımız aksesuarları kapınıza kadar getirmektedir. Üstelik bu hizmetlerin bedelini kredi kartınızla da ödeyebilirsiniz.

Bosch servis noktalarımızın tamamına ve çalışma saatlerine sosyal medya profillerimizden ve iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizin garantili olarak yerine getirildiğini unutmayın ! Bosch servis arızasız beyaz eşyalarla konforlu ve mutluluk dolu günler diler.