Üsküdar Bosch Servisi

Üsküdar bosch servisi klima, beyaz eşya ve kombi ürünlerinin arıza çözümlerinde orjinal yedep parça, kaliteli işçilik, uygun fiyat politikasıyla hizmet vermektedir. Biz ürün onarımlarında asla çıkma malzeme kullanmaz müşterininparça değişiminde eski malzemeyi istemesini beklemeden iade ederiz.
Bosch Beyaz eşya ürülerinde parça değiştirmeden de yapılabilecek onarımlar vardır, bu onarımlar kulanıcıya bilgi verildikten sonra istek doğrultusunda yaılır.

Üsküdar Bosch servis teknisyenlerimizin çalışma sistemi şu şekildedir; Arızalı ürün klima, beyaz eşya, kombi olabilir.
Servis ekibimiz onarım için geldiğinde ürünün arıza tespitini yapar ve tüketiciye değişilecek veya onarımı yapılacak parça için bilgini ve fiyatını verir.
Değişilecek parçanın onarılır olup olmaması teknisyen tarafından sunulur, onarım istenirse tarafımızca yapılır ve onarım içinde garanti verilir.

Bosch marka cihazın onarımında parça değişimi yapılması gerekirse teknisyen değiştirerek test yapar, test sonucunda çalışır vaziyette cihazı teslim eder ve garanti belgesi bırakılır. Bu garanti belgesi doldurulmadan asla ücret talep etmeyiz, garanti belgesi bırakmadan ücret isteyen birileri olursa bizden olmayabilir.

Bu gibi belge vermeden ücret isteyenleri denetlemek için bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Üsküdar bölgesinde beyaz eşya, klima, kombi onarımları için hafta içi: 08:30 ile 20:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Üsküdar’ın tüm mahalle ve semtlerinden Bosch servis hizmeti alabilirsiniz.

Üsküdar bölgesinde Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi cihazları için hizmet verdiğimiz mahalller, semtler; Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye.

Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy.

Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil gibi tüm mahallelerden Bosch beyaz eşya servis hizmet alabilirsiniz.

Biz Üsküdar Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir