Üsküdar Arçelik Servisi

Üsküdar Arçelik servis hizmetleri beyaz eşya, klima, kombi, televizyon gibi ürünler için bakım, montaj, arıza durumlarında hafta içi ve cumartesi günleri hizmet vermektedir.
Arçelik marka dayanıklı ev aletleri olan beyaz eşya ürünleri, iklimlendirme cihazları olan klima, kombi yanı sıra elektronik ürünler, televizon gibi tüm ürünlerin arıza çözümleri için buradayız.

Üsküdar bölgesinde elektrikli ev aletleri beyaz eşya servis onarım sonrasında yapılan işle ilgili garanti belgesi doldurarak yapılan işe ve değiştirilen yedek parçaya 1 yıl garanti vermektedir. Garanti süresi boyunca aynı parça ile ilgili sorunlarda parça ve işçilik ücreti alınmaksızın iş yapılır. Servis firmamız ile memnun kalmadığınız işler veya memnun kaldığınız onarım ve bakımlar için geri dönüşler bizleri daha iyiye ulaştırmak için birer itici güçtür. Bu nedenle yapılan işler için geri dönüşleri negatif algılamaz işimizi daha iyi hale getirmek için tavsiye olarak değerlendiririz.

Üsküdar Arçelik servisimizden onarım ve bakım hizmeti aldığınızda çalışanlarımız arızaların giderilmesi ve müşteri memnuniyet odağının en üst seviyeye çıkarılması için titizlikle çalışırlar. Yapılan servis işlerinde sizi güvence altına alan bir yıl garanti bize olan güveninizi artırmak amacıyla hazırlanmaktadır.

Üsüdar arçelik servis pek çok ödeme kolaylığı sağlamaktadır, servis aldığınız ürünle ilgili önceden ücret alınmaz hizmet sonrasında iş tamamen bittikten sonra cihaz yanınızda test edilir ister kart, ister nakit olarak ödeme yaparsınız. Ayrıca atölyeye onarım için alınan işlerde onarım biter, ürününüz teslim edilir yine yanınızda çalıştırılarak test edilir sonra ücret ödersiniz.

Üsküdar’da servis hizmeti vermiş olduğumuz bölge ve semtler; Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye.

Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy mahallesi.

Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Validei Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil mahallerine hafta içi Pazartesiden, Cumartesiye Üsküdar Arçelik servis hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir