Ümraniye Bosch Servisi

Ümraniye Bosch servisi teknisyenleri haftanın 6 günü beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürün gruplarına arıza çözümleri için hizmet vermektedir.

Bosch servis teknisyenlerimiz beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin bakım ve onarımlarını yapmak konusunda oldukça profesyonellerdir. Teknisyenlerimizi seçerken göstermiş olduğumuz titizlikten bilir ve onları almış olduğumuz yazılı ve uygulamalı sınavı başarı oranlarıyla belirleriz.

Ümraniye bölgesinde Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin arıza durumunda tamiri, bakım gerekirse bakımlarını yaparız. Bakım ve onarımlar klima, özellikle kombi için çok önemlidir. Çalışma seslerinin dışında farklı sesler ve çalışma anormalliği algıladığınız durumlarda hemen müdahale edilmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşırsanız Ümraniye Bosch servisi ile iletişime geçiniz ve bakımlarını yaptırınız.

Bosch beyaz eşya ürünlerinin arıza çözümleri tarafımızca titizlikle yürütülmektedir. Ümraniye Namıkkemal bölgesinde bulunan servisimiz bulunduğunuz tüm bölgelere anında servis hizmeti vermektedir.

Ümraniye’de hizmet vermiş olduumuz semtler; Ademyavuz, Altınşehir, Armağanevler, Aşağıdudullu, Atakent, Atatürk, Cemilmeriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatihsultanmehmet mahallesi.

Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazımkarabekir, Madenler, Mehmetakif, Namıkkemal, Necipfazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali. Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı. Yamanevler, Yukarıdudullu.

Biz Ümraniye Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir