Televizyon Teknik Servisi

Televizyon teknik servis hizmetlerimiz İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası için vardır, televizyon tamiri sıradan bir iş olmadığından profesyonel anlamda elektronikten anlayan ve teknolojiyi yakından takip eden teknisyenler tarafından yapılmalı ve yapılan iş uzun yıllar kullanımın artırabilmesini sağlayabilmelidir.

Buradan hareketle televizyon arızalarının giderilmesi için değişen yedek parçalar veya parça değişimi gerektirmeyen onarım işçilikleri 1 yıl süreyle garantilidir.

Televizyon kurulumu hizmetimiz sıfır yeni alınan cihazlar için yoktur, taşınma veya benzeri sebeplerden ötürü söküm veya takım olarak vardır. Sıfır televizyon kurulumları satın almış olduğunuz markanın yetkili servisi tarafından yapılmalıdır aksi taktirde ürün garanti dışı kalabilir.

televizyon teknik servisi
televizyon teknik servisi

Televizyon tamircisine ihtiyaç duyduğunuzda hafta içi ve cumartesi günleri saat 09:30 ile akşam 20:00’a kadar servis talebinde bulunabilirsiniz. Panel onarımı yapılmaktadır; dikey veya yatay çizgi ve çizgilerin giderilmesi, ekranda ses var görüntü yok şikayetlerinin giderilmesi, led değişimi veya diğer onarımlarla alakalı yapılan işçilik ve parçalar 1 yıl süreyle garanti altına alınmaktadır.

Televizyon servisi hizmeti verdiğimiz markalardan bazıları; LG, Samsung, Vestel, Grundig, Sony, Seg, Axen, Arçelik, Philips, Loewe, Vizio, Sharp, Awox, Profilo, Beko, Sanyo,Crea, Toshiba, Siemens, Panasonic, Saba, Fujitsu, Daewoo, Sunny.

Avrupa yakasinda televizyon tamiri için servis hizmeti verdiğimiz ilçeler; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu.

Anadolu yakasında televizyon tamiri için hizmet verdiğimiz ilçeler; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.