Kombi Teknik Servisi

Kombi teknik servisi; kombi bakım ve onarım gibi faaliyetler uzman teknisyenler tarafından yürütülmektedir. Kombi yaz ve kış aylarında aktif olarak çalışmaktadır özellikle de kış aylarında yüksek performanslı olarak.

Kombi bütün yıl boyunca durmaksızın çalıştığı için atık gaz sisteminde ve yanma odasında is kalıntıları bırakmaktadır, bakımı yapılmadan kullanılan kombi cihazları düşük performans göstermeye başlayacağı gibi ortam ısısında kayıp nedeni ile maliyeti faturalara yansıyacaktır.

Kombi bakımı her yıl mutlaka uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır, kombi bakım fiyatları oldukça uygundur. Isıtmada vaz geçilmezimiz olan kombi onarımlarının değişen parça ve işçilikleri 1 yıl garantilidir. Garanti süresi boyunca bakım hariç olmak üzere arızalarla ilgili teknik servis çağırdığınızda servis ücreti dahi ödemezsiniz.

kombi teknik servisi
kombi teknik servisi

Kombi servis; arıza, montaj veya bakım için hizmet verdiğimiz bölgeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Anadolu yakasının tüm ilçelerinden haftanın altı (6) günü sabah 09:00 ile akşam 19:00 arası servis talep edebilirsiniz.

Kombi servis hizmeti verdiğimiz markalar; Vaillant, Baymak, Buderus, Viessmann, Bosch, Demirdöküm, Protherm, Beko, Arçelik, Eca, Ferroli, İmmergas, Alarko, Baykan, Maktek.

Anadolu yakasında kombi tamiri için servis hizmeti verdiğimiz ilçeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar.