Kombi Teknik Servis

kombi servisi

Kombi teknik servis sayfamıza Hoşgeldiniz.

Kombi arıza ve bakım hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler...

Kombi servisi; kombi bakım ve onarım gibi faaliyetler uzman teknisyenler tarafından yürütülmektedir, kombi yaz ve kış aylarında aktif olarak çalışmaktadır özellikle de kış aylarında yüksek performanslı olarak. Kombi bütün yıl boyunca durmaksızın çalıştığı için atık gaz sisteminde ve yanma odasında is kalıntıları bırakmaktadır, bakımı yapılmadan kullanılan kombi cihazları düşük performans göstermeye başlayacağı gibi ortam ısısında kayıp nedeni ile maliyeti faturalara yansıyacaktır.

Kombi bakımı her yıl mutlaka uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdir, kombi bakım fiyatları oldukça uygundur.

Isıtmada vaz gecilmezimiz olan Kombi onarımlarının değişen parça ve işçilikleri 1 yıl garantilidir. Garanti süresi boyunca bakım hariç olmak üzere arızalarla ilgili teknik servis çağırdığınızda servis ücreti dahi ödemezsiniz.


Kombi servis; arıza, montaj veya bakım için hizmet verdiğimiz bölgeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Anadolu yakasının tüm ilçelerinden haftanın altı (6) günü sabah 09:00 ile akşam 19:00 arası servis talep edebilirsiniz.

Kombi servis hizmeti verdiğimiz markalar; Vaillant, Baymak, Buderus, Viessmann, Bosch, Demirdöküm, Protherm, Beko, Arçelik, Eca, Ferroli, İmmergas, Alarko, Baykan, Maktek

Anadolu yakasında kombi tamiri için servis hizmeti verdiğimiz ilçeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar