Klima Teknik Servisi

Klima teknik servisi olarak ev tipi ve ticari klimaların split, salon tipi, portatif, tavan tipi, kaset tıp klima fark etmeksizin montaj, bakım, onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini yürütmekteyiz.

Klima arızalarının giderilmesi garantili olarak yapılmaktadır, klimada parça değişikli garantili olduğu gibi parça değişmeksizin yapılan isçiliklerde aynı şekilde bir (1) yıl garantilidir.

klima teknik servisi
klima teknik servisi

Sıkça sorulan sorular arasında klima bakımı ne zaman yapılmalı? kısaca bilgi verelim; Klima bakımları yaz gelmeden ilk baharda yapılması önemlidir. Kışın ısıtmada çalışan klima toz ve bakterileri sıcak petek üzerine hapseder ve yazın soğutmada çalışan klima petekler üzerindeki toz ve kirleri şerbet bırakacağından solunum yoluyla rahatsızlıklara yol açabilir, alerjik durumları tetikleyebilir. Hem bahar aylarında klima bakım ücretleri yaz aylarına göre daha ucuzdur, böylelikle ekonomik anlamda kâr elde edebilirsiniz. Klima bakım fiyatları cihazlara göre değişiklik gösterir, bakım fiyatları hakkında bilgi için lütfen arayınız.

Klima arıza, montaj veya bakım için hizmet verdiğimiz bölgeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Anadolu yakasının tüm ilçelerinden haftanın altı (6) günü sabah 09:00 ile akşam 17:00 arası servis talep edebilirsiniz.