Klima Teknik Servisi

klima teknik servisi

Klima teknik servis sayfamıza Hoşgeldiniz.

Klima servis; montaj, bakım, onarım hizmetleri yanı sıra teknik destek vermektedir.

Klima teknik servisi olarak ev tipi ve ticari klimaların split, salon tipi, portatif, tavan tipi, kaset tıp klima farketmeksizin montaj, bakım, onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini yürütmekteyiz. Klima arızalarının giderilmesi garantili olarak yapılmaktadır, klimada parça değişikli garantili olduğu gibi parça degişmeksizin yapılan isciliklerde aynı şekilde bir (1) yıl garantilidir.


Sıkça sorulan sorular arasında klima bakımı ne zaman yapılmalı? kısaca bilgi verelim; Klima bakımları yaz gelmeden ilk baharda yapılması önemlidir, kışın ısıtmada çalışan klima toz ve bakterileri sıcak petek üzerine hapseder ve yazın soğutmada çalışan klima petekler üzerindeki toz ve kirleri şerbet bırakacağından solunum yoluyla rahatsızlıklara yol açabilir, alerjik durumları tetikleyebilir. Hem bahar aylarında klima bakım ücretleri yaz aylarına göre daha ucuzdur, böylelikle ekonomik anlamda kâr elde edebilirsiniz. Klima bakım fiyatları cihazlara göre değişiklik gösterir, bakım fiyatları hakkında bilgi için lütfen arayınız.


Klima arıza, montaj veya bakım için hizmet verdiğimiz bölgeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Anadolu yakasının tüm ilçelerinden haftanın altı (6) günü sabah 09:00 ile akşam 17:00 arası servis talep edebilirsiniz.

Ürün Grupları

Montaj, bakım ve onarım hizmetleri vermiş olduğumuz klima ürünleri
siplit klima servisi

Split klima montaj, bakım, onarım söküm ve takım gibi tüm hizmetleri kısa bir süre içerisinde yapmaktayız, split klimalarda değişen parça veya parçasız yapılan tüm işçiliklerimiz 1 yıl garantilidir.

salon tipi klima servisi

Salon tipi bilinen adıyla dik klima montajı, bakımı, onarımı söküm ve takımı gibi tüm hizmetleri servisimiz kısa bir süre içerisinde vermektedir, salon tipi klimalarda değişen parça veya parçasız yapılan tüm işçiliklerimiz 1 yıl süreyle garantilidir.

ticari klima servisi

Hafif ticari klima; kaset tipi, yer, tavan tipi klima, kanallı tip klimaların montaj, bakım ve onarım gibi tüm servis ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz, tüm onarımlar ve kaynaklı değişen parçalar 1 yıl garantilidir.

hava perdesi

Hava perdeleri bildiğimiz üzere kapı üstlerine takılır dışarıdaki ısının iç ortam ısısını dğiştirmesine olanak vermeyip var olan ısıyı muhafaza eder. Hava perdeleri; ısıtma ve soğutma sağlayabilir, bu ürünlerin montaj, bakım ve onarımlarını yapmaktayız, üstelik 1 yıl garantili olarak.

Avrupa yakasinda klima tamiri için servis hizmeti verdiğimiz ilçeler; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Anadolu yakasında klima tamiri için servis hizmeti verdiğimiz ilçeler; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar