Kadıköy Bosch Servisi

Kadıköy Bosch servisi olarak Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Caferağa, Dumlupınar, Eğitim mahallesi, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu. Fikirtepe, Göztepe, Hasanpaşa, Koşuyolu, Kozyatağı, Merdivenköy, 19 Mayıs mahallesi, Osmanağa, Rasimpaşa, Sahrayıcedid, Suadiye, Zühtüpaşa. Kadıköy’ün tüm bölgelerine aynı gün beyaz eşya, klima ve kombi gibi cihazların bakım ve arızalarının yapılması için servis hizmeti alabilirsiniz.

Bosch beyaz eşya servisi olarak beyaz eşya ürünleri yanı sıra klima ve kombi gibi iklimlendirme cihazlarınında bakım, montaj, onarım gibi faaliyetlerini Kadıköy’de vermekteyiz.

Bosch marka beyaz eşya; çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, mikrodalga, ocak çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve ankastre ürünlerin bakım ve onarımlkarını garantili bir şekilde apmaktayız. Değiştirilen yedek parçalar ve işçilikler 1 yıl süreyle garantilidir, yedek parça veya parçasız işçilikler bu garantiye dahildir. Sizlerde garantili onarım hizmeti almak için bizimle iletişim bölümümüzden bağlantı kurabilir, beklemeden, yorulmdan hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy servis ağımız sizlerin daha rahat hizmet alması için elinden gelen tüm gayreti gösterirler, hatta evinize çağırmış olduğunuz Bosch servisi araçları yedek parçayla donatılmıştır. Yedek parça stoğu arızaların daha hızlı giderilmesi amacıyla en çok gereken malzemeler olrak yüklenmiştir.

merkezini arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Kartal bosch servisi hizmetleri arasında detaylı beyaz eşya revizyonu , elektronik kart onarımı ve taşınma gibi durumlarda tüm beyaz eşyaların gerektiği gibi kurulumları yer almaktadır.

Biz Kadıköy Bosch yetkili servis olarak hizmet vermemekteyiz, Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin yetkili servisi için kendi firmasına başvuru yapınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir