Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servis hizmetlerimize Hoşgeldinz.

Beyaz eşya servis montaj, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir, beyaz eşya servisi hizmetlerimiz; çamaşır, bulaşık, çamaşır kurutma makinesi, fırın, ocak, buzdolabı, derin dondurucu, difriz, şişe soğutucu, mikrodalga fırın, davlumbaz, aspiratör, elektrikli süpürge, şofben, ankastre fırın gibi birçok elektrikli ev aletleridir.

Beyaz eşya servis
Beyaz eşya servis

Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ürün gruplarının arızalarında değiştirilecek parça veya sadece uygulanan tüm işçilikler bir (1) yıl garantilidir, garanti süresi boyunca aynı şikayetin 3 defa tekrarlaması halinde tüketici ücret iadesi almaya hak kazanır, bu şekilde tüketici hakkı daima korunmuş olur.

Beyaz eşya arıza, montaj veya bakım için hizmet verdiğimiz bölgeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Anadolu yakasının tüm ilçelerinden haftanın altı (6) günü sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arası servis talep edebilirsiniz.

Çalışma saatlerinize bağlı olarak saat 19:00’dan sonra opsiyon sağlanabilmektedir, bunun için bir gün öncesinden veya gün içersinde en az 4 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.