Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servis

Beyaz eşya servis hizmetlerimize Hoşgeldinz.

Beyaz eşya servis montaj, bakım ve onarım hizmetleri vermektedir,

Beyaz eşya servisi hizmetlerimiz; çamaşır, bulaşık, çamaşır kurutma makinesi, fırın, ocak, buzdolabı, derin dondurucu, difriz, şişe soğutucu, mikrodalga fırın, davlumbaz, aspiratör, elektrikli süpürge, şofben, ankastre fırın gibi birçok elektrikli ev aletleridir.


Beyaz eşya, klima, kombi, televizyon ürün gruplarının arızalarında değiştirilecek parça veya sadece uygulanan tüm işçilikler bir (1) yıl garantilidir, garanti süresi boyunca aynı şikayetin 3 defa tekrarlaması halinde tüketici ücret iadesi almaya hak kazanır, bu şekilde tüketici hakkı daima korunmuş olur.


Beyaz eşya arıza, montaj veya bakım için hizmet verdiğimiz bölgeler; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar Anadolu yakasının tüm ilçelerinden haftanın altı (6) günü sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arası servis talep edebilirsiniz. Çalışma saatlerinize bağlı olarak saat 19:00'dan sonra opsiyon sağlanabilmektedir, bunun için bir gün öncesinden veya gün içersinde en az 4 saat öncesinden bilgi vermeniz gerekmektedir.

Ürün Grupları

Montaj, bakım ve onarım hizmetleri vermiş olduğumuz beyaz eşya ürünleri
camaşır makinesi

Çamaşır makinelerinin belirli bir süre kullanım ardından ses, temiz yıkamama, koku yapma, sarsıntılı çalışma, çamaşır yırtma gibi şikayetler ortaya çıkarabilir, şikayetlerinizin çözümlerini 1 yıl parça veya işçilik garantisi vererek sağlamaktayız.

bulaşık makinesi onarım

Bulaşık makinesi beslenmemizi doğrudan ilgilendiren dayanıklı ev aletlerinden birisidir, uzun yıllar çalışan makine koku, temiz yıkamama, eşyalarda lekeler, cam eşyalarda puslanma, yemek artıklarının eşyaların üzerinde kalması gibi sorunlar oluşabilir. Tüm şikayetlerinzin çözümlerini 1 yıl garantili olarak yapıyoruz.

buzdolabı onarım

Buzdolabı besin değerlerinin korunmasını sağlayan temel ürünlerdendir, buzdolabı yetersiz soğutma, gıdaların donması yada hiç soğutmama şikayetleriyle bilinir, bu şikayetlere bağlı veya farklı sorunlar için garantili çözümler sağlamaktayız.

beyaz eşya servisi

Ankastre veya solo ocak ve Fırınların bakım ve onarımlarını yapmaktayız, ısıtmama, aşırı ısınma, gaz kaçağı, alevlerin düşük olması vb şikayetlerinzi 1 yıl garantili olarak onarmaktayız. Doğalgazdan tüpe, Tüpten Doğalgaza dönüşüm yapılmaktadır.

Beyaz eşya servis hizmeti verdiğimiz bazı marklar; Arçelik, Beko, Altus, Bosch, Siemens, Profilo, Gaggenau, General Electric, White Westinghouse, Electrolux, LG, AEG, Samsung, Vestel, Seg, Regal, İndesit, Ariston, Hotpoint, Whirlpool, Hoover, Gorenje, Zanussi, Candy, FrankeAnadolu yakasında beyaz eşya tamiri için hizmet verdiğimiz ilçeler; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar